Зеленський дав чіткий наказ: ЗСУ пішли в наступ! Звільнення Донбасу почалося (ФОТО)

117

Українські військові завдали серйозного удару по бойовиках на Донбасі. Вогонь по ворожих позиціях ВСУ завдали у відповідь на провокаційні обстріли, про що написав портал Апостроф . Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Роман Доник.

Волонтер написав про конкретній ділянці, де влаштувалися бойовики. Він заявив, що до цього вони обстрілювали позиції українських військових звідти. Вони були впевнені, що зможуть робити це безкарно, тому що позиція була укріплена бетонними плитами. Однак, все виявилося не так «солодко», як представляли терористи.

«На одній ділянці фронту ординці вирішили, що якщо у них позиція укріплена бетонними плитами, то вони можуть дозволити собі безкарно обстрілювати наші позиції. Наші їм не повірили і вирішили перевірити. Виявилося, що правильно зробили, коли не повірили », написав волонтер.

Також до посту прикріплено фото позиції терористів вже після того, як туди вистрілили ВСУ.

Раніше повідомлялося, що на військових навчаннях в Забайкальському краї, що в Росії стався смертельний інцидент. Російські військові, освоюючи способи подолання водних перешкод, втопили танк разом з інструктором.

Якщо бути точніше, то смерть інструктора сталася, коли він, будучи удвох з механіком, в бойовій машині, навчалися водінню в складних умовах. На полігоні в селищі Піщанка біля Чити танк пішов під воду. Механіку вдалося вибратися з танка, а ось інструктор цього не зробив і до останнього намагався завести заглухлу машину.