Жінка народила трійнят, але шлях, як вона це зробила, приголомшує.

34-річній Донні Картер сказали, що вона «виграла в лотерею», коли лікарі виявили, що вона вагітна трійнею. Наша сьогоднішня героїна чотири роки жила за кордоном зі своїм бойфрендом поліцейським. Вона дізналася, що вагітна лише тоді, коли повернулася на батьківщину.

Вона сказала: «У віці 24 років мені сказали, що я не можу мати дітей, і тепер у 34 роки я маю трійню. Коли я повернулася, дізналася, що вагітна, і за п’ять тижнів мені сказали, що на обстеженні почули удари трьох сердець. Вони сказали мені, що це один шанс на мільйон. На 32-му тижні вагітності дівчині поставили діагноз. Вона розповіла: «Я була дуже великою, я роздулася, як повітряна куля.

За тиждень хлопчики вирішили з’явитися на світ. Я провела в комі 15 годин, а трійня була народжена шляхом кесаревого розтину. Коли я прокинулася, я була спантеличена, навколо було так галасливо. Я прийшла до тями в реанімації і все, що я хотіла, це чашку чаю. Я не знала, що діти народились». «Я побачила фотографію своїх дітей і подумала: «Вони не мої! Як вони можуть бути моїми дітьми, якщо вони повинні бути ще всередині мене?» Я була така величезна, що думала, що все ще вагітна. Потім вони повели мене вниз, щоб я побачила їх. Це було найприємніше почуття, яке в мене колись було».