Реакція малечі, коли тато веде з нею »серйозну» розмову про побачення та хлопчиків.

Сміх цієї чарівної дівчинки підкорив Інтернет. Вона не могла не розсміятися, коли батько запросив її на дуже серйозну розмову. Батько малечі хоче переконатися, що його дочка знає, що хлопчики не повинні її відволікати, коли вона стане старшою.

Поки камера обертається, ви можете почути, як батько каже доньці: «Жодних хлопців ніколи!». Він із ніжністю просить дочку бути татовою дочкою до кінця життя. Поки її тато продовжує говорити, ця маленька пустунка не може перестати хихикати. Чим серйознішим стає тон голосу її батька, тим голосніше вона сміється з нього.

Поки тато продовжує пояснювати їй, як треба поводитися, ставши старшою, посмішка на обличчі дочки стає ще ширшою. Вона ще надто маленька, щоб зрозуміти, що намагається сказати їй батько, тому їй смішно спостерігати за обуренням батька.

Коли ця маленька кокетка стане набагато старшою, вона та її тато зможуть разом подивитися це відео та обидва посміятися з того, наскільки вони чарівні! А поки що ми всі можемо насолоджуватися реакцією цієї малечі на дуже »серйозну» розмову з батьком.