Мамі, ваrітній четверняшками, сказали вибрати, кого залишити живими, але вона вирішила залишити всіх, і ось що сталося.

Жінка не могла повірити своїм вухам та очам, коли ліkарі сказали, що вона чекає на четверню. Через пов’язані з цим ризики, медичні працівники запропонували їй залишити лише двох із чотирьох немовлят, але мати відмовилася.

Майбутня мати боролася із різними проблемами зі здоров’ям, і вона знала, що зачати дитину може бути непросто. Їхній первісток, хлопчик, був благословенням, і через два місяці вони знову почали намагатися заваrітніти.

Однак результат сильно відрізнявся від того, що вони очікували. У 2018 році пара дізналася хороші новини, на які вони так чекали. Ліkарі підтвердили довгоочікувану ваrітність, але їм потрібно було повідомити матері ще дещо.

Медичні працівники провели численні сканування і дійшли до сумних висновків. Було більше за одну дитину, і новина застала зненацька. Дівчина носила чотирьох дітей!

Мама поділилася емоціями: «Ми були здивовані, тому що в жодній з наших сімей не було ні двійнят, ні тим більше четверняшок.Я ніколи на це не очікувала». До 25-го тижня майбутня матуся та тато переїхали ближче до медичної установи, а на 28-му тижні у неї почалися пологи.

Вже після семи тижнів інтенсивної терапії матері дозволили обійняти своїх четверняшок. Пройшло ще три тижні, перш ніж малечу відпустили додому, але все це варте того щастя, яке зазнали батьки.