42-річна жінка несподівано для всіх на родила четверняшек. Подивіться якими стали вони сьогодні.

Ймовірність наро дження четверні становить 1 до 729 000, а ймовірність наро дження ідентичних дітей «майже незліченна» – близько 1 до 13 млн. Чоловік жінка на ім’я Фугейт-Крейг-поняття не мав, що у неї будуть четверняшки, поки не відвідав свою дружину в приймальні після пологів.

Тепер сім’я з семи людей переїхала з причепа з двома спальнями до мобільного будинkу з чотирма спальнями. Все, щоб у них було більше місця. І їм потрібен був більший автомобіль, природно. За словами Кімберлі: «я відчуваю себе дуже щасливою, я найщасливіша мама у всьому світі. Я не планувала починати все спочатку з великою кількістю дітей, але багато чого змінилося з тих пір, як у мене з’явилися мої четверняшки — Кенлі, Крістен, Кейлі і Келсі. Це велика робота — піклуватися хоча б про одну дитину, не кажучи вже про чотирьох, але я не проти.

Це дуже весело, і завдяки їх посмішкам – воно того варте. Вони спокійні і щасливі малюки. Але іноді, якщо вони плачуть одночасно, для мене з чоловіком це може бути досить-таки проблематично. На щастя, нам допомагає наша 11-річна донька! Та й батьки живуть поблизу-прибігають, коли нам потрібна допомога!»