У пари наро дилося одразу п‘ятеро дітей. Подивіться як цікаво живе ця величезна сімейка

У Бріани і Джордона Тернерів із Кентуккі п‘ятеро дітей. Близнюки нар одились після довгого ліkування від безпліддя. Джордану на роботі дали двотижневу відпустку. Молодій мамі допомогає няня, яка постійно живе з ними, в бабуся, яка приходить о 6 ранку і залишається з Бріаною до вечора.

«Це біг по замкнутому колу» — каже подружжя. Батьки п‘ятьох дітей розповідають, як проходить їх день. З ранку до вечора вони 5-6 разів вмикають пральну машину. Дітям міняють підгузки десь 60 разів на день.

Ми в постійному хаосі – у нас навіть нема часу присісти. Годування дітей повторюється кожні 30 хвилин: як тільки батьки і їх помічники закінчують годувати останню дитину, то перша вже знову голодна. Цикл повторюється знову і знову – сім‘я готує близько 40 пляшечок молочної суміші в день. -Коли нар одилися діти, нам прийшлося купити мікроавтобус – стара машина не могла вмістити всіх.

Але навіть у цьому мікроавтобусі нам важко розміститися. Тепер пара мріє про більший та затишний будинок, де вони могли з комфортом розміститися. Бріана каже, зо погано пам‘ятає, як пройшов перший рік після пологів. І коли її питають, чи хоче вона де дітей, вона відповідає: “О Боже – ні!»