Після дня народження друга чоловіка начебто підмінили. Дізнавшись причину такої поведінки я просто дар мови втратила

Чоловік не бачився з другом дитинства довгий час. Ми жили в різних містах, і бачитись часто не вдавалося. Але нещодавно він запросив нас на свій день народження. Після цього зварювання у нашому будинку не припиняються. Його друг-підприємець. Дуже добре Діві. У них приватний та гарний будинок, дружина не працює. Займається дітьми та будинком. Виглядає вона просто бездоганно. У нас із Мишком звичайна сім’я, є одна дитина. Працюємо ми обидва, нормально заробляємо, але більшість rрошей йде в банк. У нас kредит на будинок. Середньостатистична сім’я. Якби не kредит, то жили ми нормально. День народження Влада пройшов просто чудово.

Але після приходу додому Мишко начебто змінився. Мені здається, він заздрив Владу. Та й я сама теж трохи відчувала заздрість. Але мені зрозуміло, що таке життя нам поки що не світить. Я усвідомила це, а чоловік походу ні. Перша неприємна ситуація сталася у нас одразу після дня народження. Я завжди готую хороші страви на вихідні, у будні дні годині на приготування немає. Завжди було так – і ніколи розмов не було на цю тему. Але чоловік вирішив, що нагетсів та макарони не хоче. Потім посварився зі мною через сорочки. Він захотів одягнути ту, яка була ще у пранні. Але ж у нього було мільйон інших. Навіщо сkандалити, якщо можна вирішити проблему швидко, просто одягнувши іншу сорочку.

Щоб у нас не траплялося, він ставив у приклад сім’ю Влада. Вісь у них так, вісь у них сяк. По суботах ми робимо генеральне прибирання біля будинку. Ми поділили обов’язки, тому що і чоловік, і я працюємо. У нас ніколи не було проблем із цим. Але тут чоловік вирішив заявити, що у сім’ї Влада інший порядок. Мовляв, він не хоче один із вихідних днів витрачати на прибирання. Тут я не витримала, висловила все, що думаю з цього приводу. Сказала, що Влад дає rроші на няню та прибиральницю. Окремо дає rроші дружині, щоб та доглядала собі. Якщо хоче так само, то я звільнюся з роботи, сидітиму вдома з дітьми. А він сам закриє і іnотеку, і комунальні, заnлатити продукти і так далі. Він образився, не розмовляє зі мною вже два дні. Але і я не намагатимуся з ним заговорити. У нього дуже баrато вимог, то нехай буде відповідати. Дістала вже ця ситуація.