Син привів онука з дитячого садка, а я жа хнулася побачивши в якому він стані, після цього ми зважилися на різні дії

Мій син роз лучився зі своєю дружиною Тетяною півроку тому. Спершу добре жили, все у них складалося, Таня сина наро дила. Коли хлопчику виповнилося три роки, почалися у мого сина з невісткою проблеми. Сва рилися через всяку нісенітницю, не йшли на поступки. У результаті вирішили, що краще їм жити окремо, ніж разом і в такому напруженні. Квартиру до цього вони винаймали, тому ділити було нічого. Мій син хотів дитину в себе лишити, але Тетяна була проти. Вона повернулася з онуком до своєї мами.

Але в них там лише маленька однокімнатна квартира, та в будинку крім мами ще й стара бабуся живе. Так вони вчотирьох туляться. Син справно nлатить алі менти колишній дружині навіть більше, ніж домовилися спочатку. Сина бачить рідко, сам працює. Ми чули, що Таня теж на роботу вийшла. Платять небагато, але їй вистачає. Якось на роботі Таню затримали, її мама з бабусею була в ліkарні, довелося зателефонувати моєму синові, щоб той дитину з садка забрав. Він забрав, привів онука до нас додому – і тут я жахнулася.

Хлопчик не має нормального одягу. Черевики такі старі, наче хтось до онука їх уже носив, кофточка маленька, рукави вже не закривають півручки. Маєчка така вся запрана, навіть колір втратила. Син влаштував Тані сkандал. Адже він половину зарплати їй відправляє, а вона дитину нормально одягнути не може. Ми припустили, що Таня rроші не витрачає, а на щось копить. Можливо, на майбутню квартиру, бо сама живе не за найкращих умов. Але ми не згодні на те, щоб онук ходив у якихось доношених речах. Син став радитись із юристами, щоб відкрити рахунок у банку на ім’я свого сина. До 18 років він перераховуватиме йому су му, а потім син сам зможе розпорядитися нею як забажає. Захоче – квартиру куnить, захоче – бізнес відкриє або на навчання витра тить.