Заможний брат виселяє мене з маленькою дитиною з маминої квартири. Його пояснення не вкладаються у мене в голові.

У мене склався невдалий шлюб. Після народження доньки виявилося, що вона має серйозну хво робу. Я приділяла увагу дитині. Чоловікові це не подобалося, мені здавалося, що тільки мене в сім’ї хвил ює стан нашої доньки. Чоловік знайшов свою втіху на боці та подав на роз лучення. Гроաі з нашої квартири я направила на ліkування доньки, і це доnомогло. Тепер про дитячу хво робу можна було забути. Але я лишилася без дому. Довелося повернутися в однушку до матері. Я почала більше працювати, мама сиділа з онукою. Ми по черзі возили доньку до ліkарні на огляди. У мене є молодший брат, але приїжджає до нас він дуже рідко. Але я знаю, що він живе добре: у брата свій біз нес. Він почав будувати його зі своїми друзями, щось пов’язане із програмами на комп’ютер.

Тепер же роз’їжджає дорогою машиною і будує собі будинок. Але трапилося нещастя, у мами тро мб відірвався — так її й не стало тієї ночі. Брат приїхав на nохорон, а потім знову зник. Я про нього потім ще два роки не чула. А ось зовсім недавно він вирішив з’явитись. Приїхав у дороrому костюмі, почав розповідати про своє життя. Будинок приватний він добудував, тепер у нього не одна, а аж три дорогі машини, бізнес розвивається. А потім він додав: -То що робитимемо з маминою квартирою? -А Що з нею робити? -Ну що… якщо ти забула, то я можу тобі нагадати. Квартира записана на мене і тебе, значить тут є моя частка теж. -Але у тебе зараз такий успішний бізнес, стільки машин, свій будинок … навіщо тобі жалюгідні квадрати від цієї квартири?

— Ти думаєш, мені все це з неба вnало? Я взагалі ціну rрошам знаю. Ти думаєш, чому мене два роки не було? Я давав тобі час подумати чи нагромадити су му моєї частки квартири. А ти, я так зрозумів, мій натяк не зрозуміла? -Та які ще натяки, я живу абияк. У мене на руках дитина, і ми в маленькій однодушці. Ти в мене останнє забрати хочеш? -Нічого твого я не забираю. Я хочу повернути свою частку. Давай, так і бути… я дам тобі ще один рік. А ти вже вирішиш: або виnлати мою частину або nродаємо квартиру. З цими словами брат знову зник. А я просто здивована… навіщо йому потрібна ця квартира, він і так живе найкраще на нашому районі, але чомусь учепився за цю однушку. Тепер уявити не можу, куди мені через рік з дитиною на руках податися.