Син щодня бігає до тещі, а для нам не має часу. Мій чоловік вирішив провчити його.

Мій син одружився шість місяців тому. Ми куnили квартиру для нього, коли він ще навчався у школі, і на той час, коли він закінчив навчання, ми повністю погасили іnотеку. Взаємини із моїм сином завжди були дружні. На той час він переїхав жити окремо, лише тому, що з квартири було ближче добиратися до роботи. Не те щоб мені не подобалася моя невістка, я просто не вважала її досить зрілою. Хоча в них із моїм сином різниця у віці всього два роки, вона поводилася як дитина. Моєму синові це здалося дуже смішним, а мені було цікаво, як ця дівчина житиме подружнім життям.

Є така категорія людей, які є вічними дітьми. Її мама була одружена п’ять разів, але у момент нашого знайомства, вона була в черговому роз лученні. Після весілля ми майже не бачили нашого сина. Проблема полягала в тому, що мій син проводив увесь вільний час зі своєю свекрухою. Ще до весілля невістка привела його до будинку своєї матері, де кран протікав, чайник не працював, треба було поміняти замок. Тоді я співчувала, адже вона жила сама і в хаті накопичилося баrато чоловічих справ. Але з часом неспокій не минав.

Мій син постійно казав, що не може приїхати у вихідні: мовляв, вони збираються до матері дружини, щоби щось відсвяткувати, або відвідати її, мовляв, вона самотня, їй нудно. Нещодавно куnили холодильник. Мій чоловік зателефонував до сина, щоб той приїхав і доnоміг йому прибрати старий і встановити новий. Спочатку він сказав, що приїде, але потім передзвонив і заявив, що не зможе, тому що виявилося, що у тещі зламалася пральна машина. Я не могла більше терпіти та запитала, чому теща не викликає майстра з ремонту пральних машин. Мій син роздратовано відповів, що теща нічого не розуміє в електриці. Мабуть, син образився, не дзвонить. Чоловік заявив, що відтепер не спілкуватиметься із сином.