Я став помічати, що з дружиною щось не так, і коли вона не витримала і розповіла мені про все, у мене трохи волосся дибки не встало.

Після весілля ми зі Світланою вирішили, що краще не витрачатимемо гроші на орендоване житло, а відразу будемо накопичувати на іпотеку і потім переїхати у свою квартиру. Було ухвалено рішення якийсь час пожити у моєї мами. Мама у мене — просто прекрасна людина, вона чуйна, дбайлива, та й у Свєти з нею були добрі стосунки. Згодом я став помічати, що Світлана стає дуже нер вовою. Вона може буквально через будь-яку дрібницю розnлакатися, постійно п’є заспокійливі на ніч. Я подумав спочатку, що Світлана ваrітна. Але перший питати не став: може, вона готує сюрприз. Але минали тижні, а Світлана так і мовчала, але ставала нервовішою з кожним днем.

А потім дружина стала просити винайняти окрему квартиру і швидше переїхати жити окремо. На мої розпитування Світлана не відповідала. Ухилялася від прямих питань. Я не розумів, що відбувається. Начебто все добре вдома, але чомусь дружина не хоче в ньому жити. Одного разу Світлана все-таки не витримала і все мені розповіла. Виявляється, у моїй відсутності моя мама погано поводиться з нею. Спочатку я подумав, що може дружина трохи перебільшує. Тоді ми вирішили встановити невелику камеру спостереження. Коли я пішов на роботу, Світлана взялася за домашні справи. В офісі я спостерігав наступну картину: мама сидить на дивані, а Свєта то миє підлогу, то пил витирає з шафи та люстри.

Мама ж коментує кожну її дію. -От тут nогано витираєш, ти що, сліпа? Як мій син міг таку нечупару собі за дружину взяти. І взагалі, вчорашній суп був практично без солі, мені що, ще за тебе досолити треба? І що ти постійно ниєш, думаєш, мені було легко у твої роки? Моя свекруха була справжньою змією, а тобі ще пощастило. Ти маєш швидше пранням зайнятися, потрібно до вечора всі речі скласти по полицях. І так Світлана проводить кожен день — наодинці зі свекрухою. Я не очікував такого. Тому що мама дуже люб’язна і добра до Світлани, коли я вдома. Мама, звичайно, чудова, але як свекруха — просто нестерпна. З наступного тижня ми зі Світланою все ж таки переїдемо від мами. Дружина просто не хотіла влаштовувати сkандалів, тож так довго мовчала і не говорила мені.