Коли моя дочка не запросила бабусю на своє весілля, словами не описати в яку лють прийшла та, але ж у дочки була вагома причина

Донька запросила на своє весілля лише тих, кого хотіла бачити. Весілля планувалося невелике та сучасне. Ось моя свекруха і почала сkандал, що її ніхто не запросив. Родичів її також ніхто не запросив. Свекруха була в люті, що онука так «віддячила» її і не захотіла побачити на власному весіллі! Я одружилася, коли доньці було 7 років. У чоловіка дітей не було. Нас часто відвідували його племінники, яких він дуже любив і всіляко підтримував. Мою доньку Мілу Олег любив як рідну. Вона справді стала його батьковою донькою. Однак з племінниками доньці ніяк не вдавалося порозумітися. Але вона була в цьому не вин на. Сестра Олега жила загородою у великому приватному будинку. Усю територію було облаштовано для дітей.

Щоразу, коли ми з сім’єю їздили до них, вони дуже зневажливо ставилися до Милі, а діти взагалі знущалися з неї. Чоловік, звичайно, сам все це бачив і розумів, і кілька разів лаяв своїх племінників. Але надалі донька завжди відмовлялася їздити до них у гості. Тому чоловік завжди відвідував їх один, тому що мені також була неприємна їхня поведінка по відноաенню до моєї дитини. Пізніше всі втихомирилися, і ми знову стали проводити час разом. А донька подумала, що поведінка племінників була лише на тлі ревнощів до дядька. Звісно,їхні витівки тривали.

І щоразу чомусь саме я чула закиди. Вона постійно говорила, що я налаштовую чоловіка та доньку проти попелу та її дітей. Після чергової сварkи ми остаточно припинили спілкування з ними. Пізніше ми переїхали до іншого міста і взагалі з ними не контактували. Свекруха не часто нас відвідувала, і приїжджала, щоб побачити тільки свого сина. Коли наро дився наш син, вона явно показувала, що любить тільки рідного онука, обділяючи увагою Мілу. Звичайно, донька помічала таке ставлення до бабусі. І було зрозуміло, що вона не захоче побачити їх на своєму весіллі, тому що вони точно не стали б щиро радіти за неї. Як вважаєте, чи правильно вчинила донька?