Вийшовши на роботу, я попросила свекруху доглянути дітей, але почувши її відповідь, я мало не скам’яніла.

Я раніше підробляла в одній компанії, це було два роки тому. Весь цей час я була у деkреті. Чоловік мій один працював, добре отримував завжди, але я відчувала, що йому важко. Нещодавно мені дзвонив мій старий начальник. Каже, що у них звільнився співробітник, який заміняв мене, тепер у них вільна вакансія і він чекає на мене назад. Він навіть зарnлату підняв заради мене. Я подумала, що дочку я вже можу відправляти до саду. Їй уже два роки невдовзі. Але попереду літні канікули, і старша донька могла б наглядати за молодшою.

Але мама проти; вона каже, що Настя ще маленька. Але ж я залишаю її з Ксюшею, коли в магазин ходжу, або в аптеку. Настя добре справляється із сестрою. Та й дівчатка завжди будуть на зв’язку зі мною. Я навіть сусідку попрошу, щоб доглядала моїх доньок. Вона якраз зараз у деkреті. До речі, я сказала чоловікові. Він теж зрадів за мене. У нас іnотека, і нам зовсім не завадять зайві rроші. Тим більше що ми давно не їздили відпочивати. Але чоловікові ідея з дітьми, що ми залишимо їх удома без нагляду, не сподобалася.

Він вирішив, що влітку дітей можна буде відправити до свекрухи на дачу. Настя у мене відповідальна, доглядала б сестру молодшої. Ми вирішили зателефонувати свекрусі, попередити її, що скоро онуки приїдуть до неї. Але як тільки вона почула нашу ідею-прохання, обурення не було болю. Вона була згодна тільки на одну доньку — на Настю: за молодшою вона дивитися не зможе. Вона їй клумби її розтопче, та й вік каже не той; не впорається, велика відповідальність. Чесно, неприємно було. Навіщо тоді брати Настю, мені потрібно було Ксюшу прибудувати? Не знаю, хто має рацію, розумію, що свекруха не в тому віці вже. Але як грядки полоти та збирати врожай – так вона наймолодша.