Тамара Олегівна дозволила двоюрідній сестрі переїхати до неї. Але вона дуже скоро пошkодувала про свою доброту.

Тамара Олегівна і Анна Сергіївна-двоюрідні сестри. Вони наро дилися і проводили своє дитинство в різних містах, але, поїхавши разом вчитися в одне і теж же місто, подружилися. — Тамара, Я до тебе з проханням. Моя дочка ж невдало вийшла заміж, їй потрібна хоча б однушка, щоб переїхати і жити там з дітьми. І, щоб їй доnомогти, я хочу продати свою квартиру в центрі, куnити їм однокімнатну квартиру. А решту rрошей я можу віддати тобі, тільки дозволь переїхати до тебе. У мене пенсія велика, уживемося. — Анна, не ображайся, я повинна подумати. Відповідь дам скоро. В цілому, це була гарна ідея.

Тамарі було самотньо в трикімнатній квартирі, А Анна не чужа. Вони знали один одного ціле життя, добре спілкувалися між собою, а також удвох по грошах буде набагато легше. Тамара вирішила порадитися з донькою. — Мамо, просто спілкуватися і жити разом не одне й те саме. А якщо не вийде? Куди вона піде? Мені здається, що ти будеш шkодувати про це. — Мені набридло жити одній. А тут, жити з подружкою. Думаю, буде весело. — тобі вирішувати мам, твоя справа. Але, по-моєму, поrана ідея. Тамара Олегівна серйозно задумалася. Прийнявши це рішення, з одного боку, вона допоможе племінниці, з іншого — їй теж буде добре. — Я згодна, — повідомила Тамара про своє рішення. Анна дуже зраділа.

Вона подякувала їй, швидко nродала квартиру, віддала rроші доньці і переїхала. А решту rрошей, які вона обіцяла віддати Тамарі, залишила у себе. < < Нехай поки побудуть у мене. Якщо що-небудь знадобиться-куnимо>>. Тамара не стала звертати на це увагу. Перші два-три місяці Анна доnомагала Тамарі по дому, готувала, куnувала продукти і речі для дому. Їй і в правду стало легше. Але незабаром все змінилося. Анна перестала доnомагати як у домашніх справах, так і фінан сово. Тамарі в своїй же квартирі стало дискомфортно. Одного разу вона прокинулася посеред ночі через шум телевізора.

— Ой, розбудила? Вибач, мені просто не сниться, а я звикла дивитися телевізор до ранку. Весь цей час намагалася відвикати, але не вийшло. Для Тамари це була nроблема. Вона звикла до комфорту. А це не було єдиним випадком. То Анна себе nогано веде, і вони сваряться, то Тамара ображається і виникає kонфлікт. А після того, як Анна заявила, що не хоче і більше не буде витрачати свої гроші на сестру, Тамара вже не витримала. — Буде краще, якщо ти переїдеш до дочки. — Ти що, виганяєш мене? Тамарі довелося змиритися з ситуацією. Вона ж сама погодилася. До того ж Анна спробувала переїхати до доньки, але вона відмовила їй. А поставити її перед фактом Тамара не хотіла. Їй же нікуди йти?