Вада у зовнішності жінки довгий час не дозволяла їй знайти чоловіка. А коли це вийшло – новою nроблемою стала свекруха.

У моєї подружки Лерки — свій салон краси, вона в мене баrата вумна, якщо сподобалася якась річ, навіть на цінник не дивиться, бере, і мені бере, якщо я поряд. Гроաей ні за послуги салону, ні за речі вона ніколи з мене не брала. Я хотіла завжди відплатити їй, сиділа з її доньками. Вони до речі від першого шлюбу, жити вона з чоловіком не могла вже дуже він жадібний був. Не дозволяв навіть зайву пару колготок донькам куnити. Зрештою пішла вона, потім другий чоловік, ревнивий був, вона теж від нього пішла. А третій зрадив їй, і з ним вона теж розійшлася. Розлучалася вона завжди швидко, так як квартира оформлена на неї, їй ділити ні з ким не доводилося.

Лерка весь час намагалася видати мене заміж, а хто мене візьме з моїм великим ротом, він же відразу впадає в очі. Але все ж таки навіть у своєму забитому графіку, я одного разу познайомилася з хлопцем. Я тоді ще спізнювалася на роботу. Він був водієм таксі, в якому я їхала, Серьошка симпатичний хлопець, у нього сірі очі, та я зі своїм ротом більше не розраховувала. Він мене через тиждень уже віз із мамою знайомитись. Його мама, на диво, була дуже мила жінка, з порога попросила називати її «мама Катя». Але її увага була надто великою.

Синові вже 34, вона щоранку пише йому смски, потім дзвонить, приїжджає у разі чого. Був момент, вона мені дзвонить і каже: -Ти Сережку перед виходом на роботу цілуєш? -Не завжди. -Обов’язково це роби, це запорука щасливої родини. Ну застава, то застава – цілувала. Потім вона з чогось раптом вирішила з мого втомленого після роботи виду, що її син мене ображає. — Ти мені тільки скажи. Я з ним поговорю! Потім вона взагалі через те, що я приходила пізно з роботи, приходила і готувала нам обід. Та й справа ж не в її куховарстві, це був лише привод до нас переїхати і жити з нами. Сергій же ніколи не йшов nроти матері, його все влаштовувало, дві господині на кухні, ще б трохи і дві господині в одному ліжку були б. Зараз я сама пішла.