Лера не сказавши своєму хлопцеві, зробила або рт. Ось як вчинив хлопець, коли дізнався про це.

Завжди захоплювалася своєю подругою Лерой, яка була сліпучою красунею, зробила кар’єру в свої неповних тридцять років, ні в чому собі kоханій не відмовляла, тому що пристойно заробляла, і жила в своє задоволення. На мій обивательський погляд з особистим життям у неї не задалося, але саму Леру все влаштовувало. Звичайно, періодично хтось у неї з’являвся і я, як вірна подруга, була в курсі всіх перипетій їх взаємин. Ось і зараз, сидячи у неї у вітальні, я вислуховувала її розповідь про розрив з нинішнім, точніше, вже колишнім бойфрендом.

Микола був у роз лученні і від носини у них з Лерой були, як завжди, ні до чого не зобов’язуючі. Але Леру угораздило заваrітніти. Недовго думаючи, вона вирішила позбутися дитини. І ось, коли Лера відлежувалася після оnерації, до неї, не попередивши заздалегідь, заявився романтично налаштований Микола. Дізнавшись про причину нездужання kоханої, він закотив їй скандал і був видворений, не менш обуреною Лерою. «Виявляється, це і його дитина теж, я бачте не мала права приймати таке рішення, не узгодивши з ним. Та невже? Адже це його тіло спотвориться, це ж його буде нудити від одного виду їжі або навіть запаху.

Адже це йому б довелося б відмовитися від роботи, не спати ночами, хвилю ватися з будь-якого приводу. Та й при цьому ще ж потрібно форму зберігати, щоб не дай Бог не розчарувати їх – естетів. І адже він мені навіть не чоловік». Лера досить різка у взаєминах, ріже правду-матку не замислюючись. Вона звикла покладатися тільки на себе і рішення приймає, теж не радячись ні з ким. Може тому і складно їй побудувати нормальні взаємини.

Та й Микола, перш ніж пред’являти претензії, краще б задумався, чому його жінка не вважала за потрібне радитися з ним. Адже і колишній своїй він спочатку змінив, а потім ще й розійшовся зі скандалом і розділом майна. І на Лері одружуватися не збирався поспішати… Я слухаю її і думаю, що я б не приймала такого рішення одноосібно. Та й ваrітність у мене була запланована. Скільки щастя принесла в наш будинок моя донька! Але ж у кожного своє бачення щастя. Хто я така, щоб засуджувати Леру або щоб радити їй що-небудь.