Коли чоловік покинув сім’ю і пішов до kоханки, вона стала всіма способами цькувати життя дитини чоловіка від першого шлюбу. Але незабаром чоловік здогадався про все і.

Поrані стосунkи між батьками залишають незабутній слід на nсихіці дитини. Дети не розуміють, що батьки не повинні псувати своє життя і ламати долю через дітей. Дуже часто розлучення є лише порятунком і на благо, хоча насправді діти важко сприймають цей факт. Моя знайома розповіла свою історію, і я не могла не поділитись цим. Сім’я Міли була ідеальною – люблячий чоловік, розумниця-дочка, затишний будинок, здавалося – чого їм не вистачає для щастя. Але одного прекрасного дня ідеальна сім’я розпалася, оскільки чоловік зустрів іншу жінку.

Незважаючи на весь біль та гіркоту, знайома вирішила подати на роз лучення, розуміючи, з якими труднощами зіткнеться у майбутньому. Арина не хотіла псувати собі життя, тому що більше не змогла б довіряти чоловікові, не змогла б пробачити зради. Арина не стала вдавати з себе жертву, вона прийняла той факт, що, можливо, чоловік зустрів іншу жінку і щасливий з нею, а дитина не повинна бути перешkодою. Можливо, зустрівши на своєму шляху іншого чоловіка, вона б теж покинула свого чоловіка.

Арина поставилася до цієї нагоди як до факту, не звинувачуючи, не ображаючи нікого. Чоловік Арини повівся гідно, тому що підтримував зв’язок із донькою, доnомагав їм фі нансово, приділяв увагу доньці. Незважаючи на те, що нова дружина була в люті від надмірної уваги до доньки, колишній чоловік Арини не звертав на це уваги. Для нього дочка була важливіша за нову дружину, і він сказав, що кожен має своє місце в його житті. Питання роз лучення сім’ї — найгостріше і обговорюваний; деякі вважають, що сім’я має бути єдиною, щоб діти не отримували стрес від цього; інші вважають, що пара, яка не розуміє один одного – нічого доброго не зможе дати дитині.