Катя віддала дитину на виховання мамі. Але злі язики не перестають обговорювати її – навіть через стільки років.

Чого ти так рано у директора з роботи відпросилася, знову гуляти зі своїми зібралася? А дитину бідну на маму свою стареньку скинула, і не соромно тобі, — почала головний бухгалтер. -Мені здається, всі робочі моменти ми обговорили, а те, як мені жити і що робити зі своєю дитиною-я сама вирішую і без ваших цінних порад, — відповіла Катя. Вона народила рано, одразу після школи. Так сталося кохання, а коли хлопець дізнався, що Катя вагітна поставив ультиматум: або я, або дитина. Вибір був очевидним. Хлопець поїхав до іншого міста і більше не з’являвся, після народження дитини не допомагав. -Ой Катько, як ти жити то будеш? -Нічого, ми тепер разом, впораємося, – відповіла Катя подрузі.

Потім Катя вирішила серйозно зайнятися кар’єрою, щоб забезпечувати маму і сина. Мама, до речі, спеціально вийшла на пенсію, щоб із улюбленим онуком няньчитися. Їй було одне задоволення. Минуло кілька років, і Катя знайшла собі хлопця. То був Сергій. Охайний, інтелігентний та забезпечений хлопець. Він повністю прийняв ситуацію Каті з дитиною. Коли мама дізналася про новий роман дочки, то сказала: -Ви будуйте своє майбутнє, тільки синочка мені залиш. Я його виховаю, головне ти своє щастя здобудеш. Так і домовились. Катя багато працювала, у перервах бачилася з Сергієм, а у вихідні приїжджала до сина та мами. Зате злі язики не переставали пліткувати. Сусідки любили потріпати свої мови, бо більше робити нічого.

-Бачили, знову Катька з кимось бігає. Мало того, що її після школи хлопець обрухав і покинув, то ще не набігалася і продовжує. -Ой зараз ще одну дитину зроблять, і вона її на матір скине. -Та вона не мати. Хіба можна дитину на чоловіка проміняти? Навіть соромно, що така у нас у під’їзді живе. Хто тільки не принижував Катю за спиною. Зате в обличчя всі посміхались. Сергій якось випадково почув злі плітки та вирішив, що більше такого не може повторитись з його новою родиною. Він продав свій бізнес і перевіз Катю її маму та сина до іншого міста. Нічого в житті не змінилося, але Сергій був спокійний, що більше ніхто нічого не скаже про його близьких людей.