Коли син привіз невістку з трирічним сином, я прийняла їх без слів. Але коли я запитала невістку, коли вона має намір народ жувати мені онуків, вона так сказала, від чого в мене очі на лоб полізли.

Мій син одружився чотири роки тому. Дружину його звуть Олена. Коли ми з нею тільки познайомилися, вона одразу мені сказала, що має трирічного сина Сашка. Я нічого не сказала на цю тему, бо у людей буває всяке. Та й дитина у неї дуже хороша, вихована, цікава. Видно, що із сином Олена дуже добре займається. Я була рада, що мій син має серйозні стосунkи. Але нещодавно моя невістка заявила мені, що рідних онуків у мене не буде. Вона вже має дитину від першого шлюбу, і мій син спокійно виховує її. Яка різниця: дитина є дитиною. Але для мене велика різниця, тому що це не моя кровинушка. Сашко ходить у садок. Іноді буває, що я доглядаю його. У нас із ним добрі стосунки.

Я завжди думала, що з нього вийде чудовий старший брат. Але час минав, і мій син нічого не говорив про дітей. У нього теж були добрі стосунkи із Сашком. Рідний батько дитини взагалі не цікавився його справами. Якось я заговорила на цю тему з Сергієм. Запитала, коли у них будуть діти. Але він сказав, що поки що не час. Вважаю, що він нічого не розуміє в тому плані: чим старша жінка, то організм переносить ваrітність складніше. Я вирішила поговорити про це з Альоною. Вона сказала відразу, що ще одну дитину народ жувати не буде. У їхній нинішній фі нансовій ситуації двоє дітей – це така розкіш, чого вони не можуть собі дозволити.

А від наступних слів моєї невістки я була в шоці. -Навіщо ще дитина, якщо одна в мене є. Якщо навіть я народ жу, то вся увага приділятиметься другій дитині. Чоловік, швидше за все, також більше часу проводитиме з ним. Мій Сашко буде ревнувати, вередувати. І потім, на одну зарплату Сергія просто не виживемо, не треба все псувати, — пояснювала мені Олена. Я вважаю, що така її поведінка є неприйнятною. Вона все зробила так, як їй зручно. Те, що хоче і відчуває мій син – її не цікавить. Вважаю, що вона дуже егоїстично поводиться. Вона мені у відповідь сказала, що не розуміє, які проблеми можуть виникнути через народження ще однієї дитини. Я вирішила поговорити із Сергієм. Нехай сам знається на своїй дружині і якось намагається пояснити Олені, що вона направа.