Чоловік останню коnійку витрачав на брата та його сім’ю, але один випадок став останньою краплею для мене, і я поставила ультиматум.

Історію сім’ї чоловіка я знаю від і до. Батька він змалку не знав, мати багато пила і не стежила за дітьми. Мій чоловік – старша дитина, у нього є молодший брат Денис. Коли мати позбавили батьківських прав, братів довелося забрати бабусі. І то вона це зробила не через дітей, а лише для того, щоб за її спиною не шепотіли. Вона виконувала все, що потрібно: одягала, годувала, ліkувала, навчала. Але не було в неї жодного кохання, тепла та ласки до онуків. Коли мій чоловік уже закінчував школу, то бабуся теж запила, як їхня мати. Довелося тоді братові паралельно навчатися в університеті та працювати, щоб утримувати свого молодшого брата Дениса, який поки що був у школі.

Після смер ті бабусі квартира дістала чоловікові, а його брат поїхав до сусіднього міста. Вчитися в університеті він не хотів, навчання йому зовсім не давалося. Але мій чоловік наполягав на тому, щоб Денис здобув вищу освіту. Мій чоловік платив за навчання. Після університету Денис здав на права та почав вимагати собі машину. Так мій чоловік свої накопичення витратив на машину для брата. -Ми ж хотіли зробити ремонт у квартирі … тут неможливо жити, кран тече, підлога гнила, стіни в тріщинах! – обурювалася я. -Але Денису потрібна машина, може, так він знайде собі роботу, з’явиться мотивація. -Мотивація у нього з’явиться, коли ти знімеш його ноги зі своєї шиї!

Чоловік відчуває велику відповідальність за Дениса, хоча той давно не дитина. Коли чоловік зламав ногу і треба було відвезти йому речі до ліkарні, Денис сказав, що зайнятий. А сам катався машиною зі своєю дівчиною. Коли дівчина заваrітніла, то мій чоловік оплачував їм походи до ліkарні, одяг для малюка, ліжечка, коляски. Я нагадувала чоловікові, що в нього своя родина теж є. Але більшу частину своєї уваги чоловік все ж таки приділяє братові. Абсурд дійшов до того, що після nологів Денис із дружиною захотіли переїхати жити до нашої квартири, ми на той час тільки закінчили ремонт. Денис сказав, що у них нова сім’я та потрібен свій куточок. І мій чоловік уже був готовий поступитися, але тут втрутилася я. Одразу сказала чоловікові, якщо його брат вижене нас надвір, то я подаю на роз лучення. А поки що мій чоловік думає, я переїхала до батьків.