Коли я приїжджала на канікули, в будинку батьків побачила купу брудного посуду. Те, що говорили мені батьки, здивувало мене.

На своєму досвіді знаю, що не роз лучитися, прикриваючись дітьми, це не найкраще рішення. Мої батьки постійно сва рилися і мирилися. Спочатку рідко, потім, з часом, все частіше. Вони смикали мене, скажи мамі то, скажи татові це. Весь свій негатив вони вихлюпували на мене, а я була зовсім не винна. Вже до дванадцяти років я чекала їх роз лучення. Вони спали в різних кімнатах, майже не розмовляли, але продовжували псувати життя один одному і мені. Коли я вибирала ВНЗ, спеціально дивилася тільки заклади не в своєму місті. Мені набридло бути козлом відпущення.

— Знову виходиш на прогулянку? А мені хто доnомагатиме? Вся в батька. Думаєте, ви тут гості, а я раб, все повинна робити сама! — Ти як твоя матуся. Говорите раніше, ніж думаєте. На одне слово відповідаєте десятьма словами. У них була така модель поведінки. Вони більше не сварилися один з одним, тільки вихлюпували свою злобу і аrресію на мене, на беззахисну дитину, і руйнували мені nсихіку. А коли я поїхала вчитися, вони були змушені розмовляти один з одним. А розмовляти вони не вміли, тільки сва рилися. Я приїжджала на канікули, хоча не хотіла.

Вони сkаржилися один на одного. Неначе питання брудного посуду без моєї присутності не можна було вирішувати. І постійно проектували на мене. Я не раз пропонувала їм роз лучатися, тільки кожен раз отримувала відмову. — Навіщо людей смішити? — Потрібно буде ділити все, облаштовуватися в новому місці. Краще залишити все як є. Так, звичайно, залиште. Постійно дзвонити і тріпати мені нерви для них вже норма. Вони кличуть мене до себе, змушують вибирати сторону, ображаються. Одного разу я вирішила просто не поїхати, подумала, може вони самі заспокояться. Але все вийшло набагато гірше. — Ти не приїхала, тому що я покликав – або я покликала,- говорив кожен з них. Зараз у мене чоловік і дитина. Вони отримують менше уваги від мене, я проводжу з ними менше часу, ніж з батьками. І, звичайно, чоловікові це не подобається. Це також відбивається на наших з ним відносинах. Не знаю, до чого вони прагнуть цим і скільки ще це продовжиться, але мене вже все дістало.