Мати була змушена залишити новонарод жену дитину одну з десятирічним сином, але вона і не уявляла, чим це обернеться.

Мені тоді було десять років, коли майже кожен день я намагався довести своїй мамі, що я вже дорослий. Я робив все, що вона говорила. Намагався все робити чітко і ставити менше запитань. І найголовніша моя мета-доглядати за моїм молодшим братом. Йому на той момент було десять місяців. Мама ніяк не давала мені за ним доглядати. Коли виходила на роботу, залишала його у нашої сусідки. Я зрозумів, що якщо хоч день побуду з ним і все пройде нормально, то вона повірить в те, що я вже дорослий. Мені посміхнулася удача. Маму терміново викликали на роботу, а наша сусідка, тітка Наташа, була на ринку. У неї не було часу відвезти нас до бабусь, і вона погодилася залишити його на мене. Мама поклала на столі памперси, суміш для брата і пішла.

Я повинен був доглядати за ним, поки тітка Наташа не повернеться. Спочатку мені не було страաно. Братик спав, я сидів поруч з ним. Навіть кроку не зробив за ці дві години. Але спина сильно затекла, і я вирішив походити по кімнаті. Ось коли я почав ходити навколо його ліжечка, не помітив, що під ногами була іграшкова машинка. Я ненавмисно зачепив її, пролунав жа хливий звук. І тоді братик почав nлакати і кричати, не перестаючи. Він nлакав з таким гучним голосом, що навіть мені захотілося поревіти. Я розгубився, не знав, що робити. Вирішив дати йому суміш. Він відвернув голову, тільки й робив, що nлакав. Потім вирішив поміняти підгузники. Теж не вийшло.

Я сидів і не знав, як доnомогти йому. Добре, що тітка Наташа раніше прийшла з ринку, і, почувши nлач мого брата, відразу зайшла до нас. Запитала, що сталося, але я був не в змозі відповісти. Вона взяла на руки мого братика і почала його заколисувати. Коли братик заспокоївся, вона, тітка Наташа поміняла йому підгузник, і погодувала його сумішшю. Через півтори години повернулися мама з татом. Тітка Наташа все розповіла мамі, вона вилаяла мене і пішла до братика. Тато мене заспокоїв і сказав, що у нього теж не виходить доглядати за сином так, як це робить мама, бабуся або тітка Наташа. І сказав мені, що в цьому немає нічого стра աного. Мама, коли заспокоїлася, прийшла, обійняла мене і сказала, що скоро я навчуся правильно доглядати за молодшеньким. Після цього випадку я перестав доводити батькам, що я дорослий. Я зрозумів, що багато чого в цьому житті я ще не знаю.