Чоловік з’явився через 10 років і вимагає нашу спільну дочку собі. Для цієї мети він готовий навіть піти на крайні заходи.

Нещодавно з’явився мій колишній чоловік і заявив, що хоче повернути нашу спільну дочку як нібито перевиховати її. Доньці зараз 16. Чоловік залишив нас, коли доньці виповнилося 5. Він пішов через тиждень після її дня народження. Дочка важко перенесла відсутність тата, так як була сильно до нього прив’язана. Моя крихітка відмовлялася їсти і навіть мультики дивитися-чекала тата. Поступово обожнювання перетекло в гнів, а потім і в ненависть.

Зараз дочка не хоче мати ніяких відносин з батьком. А той в цьому звинувачує мене, мовляв, я налаштувала дочку проти батька. У мене справ і так повно, вже на колишнього часу не залишається, вибачте. Словом, мій екс-чоловік побачив фіолетове волосся і вирішив скористатися шансом, сказати, яка я nогана мати, що не стежу за дитиною. Так, зовнішній вигляд дочки і мене не влаштовує ,але коли, якщо не зараз? Вона-підліток, скільки б ми не намагалися обмежити її від усього нехорошого, вона сама зустріне таких людей в парках або в інтернеті.

Я прямо сказала чоловікові, що він міг би сам займатися, не дай він газу за кілька днів до весілля. Після роз лучення чоловік приблизно 2-3 роки регулярно забирав дочку до своїх батьків, але як тільки дочка почала самостійно добиратися до бабусі з дідом, чоловік перестав з нами виходити на контакт. Колишній повідомив про свій намір дійти до суду, щоб ті залишили дочку з ним. Правда, він днями поговорив з дочкою, і та сказала, що не хоче мати ніяких відносин з батьком. А чого він чекав-то? На що він розраховував? Думав, з’явиться через 10 років, і ми приймемо його з розпростертими обіймами?!