Ця жінка все життя мріяла наро дити близнюків. І от нарешті вони у неї нар одилися!

Кеті є мамою 6-річних хлопчиків-близнюків Ноя та Бейлі. Вони разом з чоловіком Россом зараз чекають на другу пару! «Я здивована тим, наскільки часто мене питають, чи було у мене ЕКО під час обох ваrітностей.

Хочу заохотити інтерес людей – ніколи!» Я написала книгу «Близнюки» у сооавторстві з док тором Керол Купер після наро дження першої пари, коли зрозуміла, що про нас багатодітних мам, говорять рідше, ніж про матусь с одною дитиною.

В оптимістичних книгах про ваrітність було кілька лякаючим сторінок, і я дуже пишаюся тим, сто написала книгу, про існування якої так мріяла. Материнство змінює життя, скільки б дітей ви не носили у себе під серцем, але бути багатолітньою мамою – це унікальна батьківська «подорож».

У пене нема досвіду переживання материнства з однією дитиною, і я ніколи не зможу це відчути. Я знаю, що друга ваrітність двійнею протікає важче, ніж перша. Але ч тепер знаю, що бачити двох малюків на томографі у другий раз – також чарівно, як і у перший.

Другий раунд все одно буде важким та позбавленим сну, як в раніше (з добавкою задоволення від шкільних пробіжок). Я навчуся довіряти своєму материнському інстинкту і дозволю собі трохи розслабитися. Адже я вже знаю, яким способом легше міняти підгузки»