40-річна жінка думала, що наро дить одну дитину, але природа зробила їй небачений сюрприз!

40-річна мешканка Великобританії на ім’я Габі Хаглер планувала востаннє відчути радість материнства, але несподівано для всіх, замість однієї дитини вона стала матір’ю одразу чотирьох дітей. 2021 року британка Габі Хаглер разом зі своїм 50-річним чоловіком Патріком, який працює сімейним терапевтом, вирішили завести ще одну дитину, хоча вони вже виховували спільного сина, якого батьки назвали Семмі. Кожен із партнерів мав по одній дитині від попередніх шлюбів.

Прийнявши виважене рішення поповнити сім’ю, пара приступила до здійснення свого плану і незабаром побачила заповітні дві смужки тесту на вагітність. Протягом 12 тижнів майбутня мати, проходячи планове обстеження, виявила, що носить чотирьох немовлят. Ліkарі вирішили перестрахуватися та знизити ризик передчасних пологів, тому Габі перенесла хірургічну процедуру.

Ліkарі наклали шви, внаслідок чого Хаглер народила синів на 34-му тижні вагітності. Новоспечені батьки назвали своїх синів Адамом, Беннетом, Кобі та Дейном. Пара зазначила, що вони в захваті від такого великого поповнення в сім’ї, хоча іноді вони все ще зазнають труднощів для догляду за чотирма малюками.

Британська пара підрахувала, що вони використовують 47 підгузків та півтори упаковки серветок на день, а їхня пральна машина працює без зупинки! Горда мати зізналася, що іноді вона плутає своїх синів, адже двох із них взагалі неможливо розрізнити. Тому найрозумнішим рішенням було фарбування одного нігтя кожного малюка спеціальним дитячим лаком відповідного кольору.