2-річна дитина чує свою улюблену пісню, хватає барабанні палички – і підкорює інтернет.

Чем мы занимались, когда нам было 2 годика? Говарду Вонгу как раз столько, но он уже приобрел невероятные музыкальные навыки — и благодаря этому таланту поразил Интернет и доказал, что однажды он покорит весь мир!

Чим ми займалися, коли нам було 2 рочки? Говарду Вонгу як раз стільки, але він вже отримав видатні музичні навички – і завдяки цьому таланту здивував весь Інтернет і довів, що одного разу він підкорить весь світ! Відео починається з того, що чарівний Говард сидить за величезною ударною установкою, яка належить його батькові. Ви, мабуть, очікували побачити щось дуже миле та дуже гучне.

Але як виявилося, повинно бути щось зовсім інше. Тато вмикає пісню, і Говард починає серію ударів, які ідеально супроводжують пісню. Він не допускає жодної ритмічної помилки і підтримує дивовижний синхронізований темп на протязі всій пісні. Час від часу він робить декілька шалених трюків, і без якихось заминок переходить від барабанів до тарілок. Коли музика підходить до кінця, маленький хлопчик завершує все з дуже ефектним розмахом!