Свекруха залишилася без житла і попросилася жити у нас, але тоді я і уявити не могла, що вона зробить з моєю сім’єю.

Вона вийшла заміж після закінчення ВНЗ-а. майже 10 років живуть під одним дахом. Коли вони одружилися, у неї була своя квартира, яку батьки подарували їй. Скоро вона заваrітніла і наро дила сина. Чоловік був щасливий, в захваті. Але з роботою у нього були проблеми. Він говорив, що йому не щастить, але потім вона зрозуміла, що чоловік просто ледар і не хоче працювати. Адже легко жити за рахунок інших. Але вона любила і мирилася з недоліками чоловіка. Коли його батько пішов у інший світ, мама продала приватний будинок, в якому вони колись жили, і переїхала в інше місто.

Вона не хотіла допомагати синові, і онука не дуже любила. Невістку взагалі терпіти не могла. Вона куnила нову квартиру, але потрапила в руки шахраїв і втратила все. Зняла кімнату в комуналці, знайшла роботу прибиральниці. Почалися важкі часи. Син привів її до себе. Дружина була проти, але чоловік наполіг. Вона знала, що свекруха зруйнує їх сім’ю; в підсумку, так і сталося. Свекруха була незадоволена всім, але і сама нічого не робила. Жінка вирішила поговорити з чоловіком, запропонувала куnити їй будинок в селі, звідки вона була родом. Адже там всі її родичі.

Але свекруха такий сkандал влаштувала. Почала ображати невістку, що вона безсовісна, невдячна, мовляв, вона такого сина виростила, але та не цінує ні чоловіка, ні її. Чоловік підтримував маму. Жінці не залишилося виходу і вона сказав: — Вибирай: або я, або твоя мама. Звичайно, чоловік вибрав маму, адже він мамин синочок. Чому так влаштований світ? Виходиш заміж, створюєш сім’ю, народжуєш дітей, робиш все для чоловіка, для сім’ї, а він вибирає маму. Чому свекрухи не люблять дружин своїх синів, чому вони руйнують сім’ї ? Ви скажете-це материнська любов. Але я не згодна: якщо мати любить свого сина, то вона бажає йому тільки добра. А сім’я — це і є добро.