Дружина Єгора із подругою поїхала на відпочинок. Щойно звідти повернулася, вона повідомила чоловіка, що ваrітна. Коли дитина наро дилася і Єгор подивився на неї, вона усвідомив страաне.

Єгор та Ірина були одружені п’ять років. Шлюб свій вони вважали досить щасливим. Була одна проблема в ньому – ніяк не могли наро дити дітей. Але подружжя не впадала у відчай з цього приводу. Єгор куnив квитки до санаторію для себе та своєї дружини, хотів її порадувати перед днем народження. Ірина справді зра діла. Він забронював добрий готель, де все включено. На морі вони не були вже п’ять років і давно мріяли вибратися з міської суєти. Але лише напередодні вильоту Єгора завантажили на роботі важливим проектом, який треба було закінчити найближчим часом. Вдале завершення цієї справи могло призвести до кар’єрного прориву, тому не можна було відкласти.

Дізнавшись, що чоловік не зможе поїхати з нею, Іра вирішила сама не їхати. -Я не зможу скасувати броню. Там уже все сплачено, даремно пропадуть гроші. Їдь зі своєю подругою, відпочинь як слід. Він зміг її вмовити не відмовлятися від відпочинку. Іра поїхала зі своєю подругою Світланою. Повернулися дівчата засмаглі та відпочили. Чоловік за дружиною скучив, зустрів її з квітами. Спочатку вони один від одного не відлипали. А через днів двадцять Іра втішила чоловіка новиною про свою ваrітність. Чоловік був щасливий, цілував та носив дружину на руках. Через дев’ять місяців, рівно у термін, наро дилася мала. Дівчинка була гарна, але зовсім не схожа на подружжя. Вони обидва світлі були, а мала смугла. Єгор одразу здогадався, що ця дитина не від нього.

Поки він перебував у розгубленості, до нього до офісу вдерлася Світлана. -Єгоре, я давно хотіла тобі розповісти, що в Іри була інтрижка на відпочинку. Навіщо тобі ця зрадниця та нагуляна дитина? Кинь їх! Я тебе кохаю вже багато років. Світлана і сама була одружена, але її чоловік заробляв значно менше, ніж Єгор. Йому стало гидко від Свєти. -Я завжди знав, що ти nогана подруга, але щоб настільки. Забирайся з мого кабінету! Із дружиною він поговорив. Вона йому в усьому зізналася. Але Єгор не став її кидати, зберіг сім’ю. Через три роки вони та спільного сина наро дили, живуть щасливо.