Мало що Влада наро дила Славі доньку замість сина, то ще й згодом зір втратила. Ось тоді і вона дізналася, хто її чоловік насправді.

Після весілля, Влада була на сьомому небі, дізнавшись, що вона ваrітна. Вона вже з нетерпінням чекала, коли ж обійме свого найважливішого чоловічка, тільки в порівнянні з чоловіком, вона не уявляла дитину конкретної статі, вона просто чекала немовля. Чоловік Влади, Слава, був упевнений, що в нього наро диться син. Інакше не могло бути, у нього мав бути син, і на цьому крапка. Стать дитини Влада та Слава не знали до самих nологів, і ось тобі сюрприз: у них наро дилася чудова донька Людмила. Влада була дуже рада, а Слава намагався не показувати свого невдоволення. Якось чоловік повернувся з роботи і побачив, як Влада з Людочкою разом сплять.

Будь-який, навіть брутальний чоловік запищав би від захоплення, але цього не сталося. Слава лише штовхнув дружину і почав кричати, мовляв, якого біса вона не розігріла йому вечерю. Це не все. Згодом зір Влади став погіршуватися, а незабаром вона повністю осліпила. Тоді чоловік і показав своє справжнє обличчя. Він подав на роз лучення, а його мама почала хвалитися, мовляв, її син знайшов собі жінку в столиці, і вони збираються одружитися. Загалом Влада почала жити з мамою.

Та доnомагала дочці з онукою, дбала про неї і ніколи не сkаржилася на втому. Одним сонячним днем Влада як закричала: — Мама! Мамо, я бачу! Зір дівчини став відновлюватися. Напевно, його погіршення просто позбавило Владу непотрібних людей у житті. Дочка Влади росла розумницею та красунею. Коли дівчинці було 8, Влада та тренер її доньки з гімнастики почали зустрічатись, а через півроку вони з’їхалися, а там чоловік і зробив Владі пропозицію. Зараз у них все добре, вони виховують Люду та її молодшого братика – Юру. На цей раз вагітність і післяпологовий період у Влади протікали ідеально. А ось Слава… йому так і не наро дили сина.