Ми відмовилися від охорони в нашому дачному селищі. Взимку нам довелося йти туди, і коли ми підходили до будинку, побачили, що двері зламані.

У нас раніше в нашому дачному селищі була охорона. Всім селищем на зборах в цьому році ми вирішили відмовитися від раніше використовуваних послуг, в результаті пошкодували, звичайно. Але не пощастило, тільки, нам у підсумку. Зараз розповім все по порядку. У нас на дачі двоє дверей одна — це головний вхід, там ми з метою безпеки повесели великий замок. А другі двері виходили на задній двір. Там замок нема на що вішати було, вона закривалася на ключ зсередини. Ми забили всі вікна і поїхали. І навіть це нам не доnомогло.

Була зима, дуже холодна. Ми переживали за будинок, через морози там міг прорвати водопровід, і плюс ще у нас була теплиця. Через сильні опади, нам довелося їхати в будинок. Адже у нас там теплиця, нам здалося, що вона просто не витримає такої кількості снігу. Машину нам довелося залишити на трасі, так як дорогу замело, що не проїдеш. І тут ми вже підходимо до нашого будинку і як ви думаєте, що могло статися. Ну звичайно, двері на задній двір були зламані. Чоловік перший пішов, з метою безnеки залишив мене зовні. Як добре, що жодної небезпеки там не було. У будинку був n’яний чоловік без певного місця проживання.

Чоловік його розбудив і вивів з дому. А щоб його більше там не було, він сказав, що у нас в будинку відео спостереження ведеться. Так що він обов’язково це повідомить своїм друзям, і вони більше не наважаться приходити. Тут справа не в тому, що нам шkода чи місця для цієї людини, не те що він буде спати на наших меблях і їсти з нашого посуду. Могло статися все що завгодно, він міг розпалити вогонь посеред будинку, щоб зігрітися, так і згоріти можна. А що скажете ви? Як би ви вчинили, якби потрапили в таку ситуацію? Якщо ви коли-небудь були в таких ситуаціях, Поділіться своїми історіями в коментарях.