Подруга вирішила піти в бар зі своїм залицяльником, але той таке вчинив там, що подруга місяць після цього не приходила до тями.

Якось моя подруга розповіла цікаву історію її побачення. Колега запропонувала їй познайомитися з одним хлопцем. Вона спочатку не хотіла, але потім чомусь погодилася. Ось вони зустрілися і вирішили просто прогулятись, а не сидіти у парку. Він запропонував їй зайти до деաевого кафе. Але моя подруга — самодостатня дівчина і сказала йому, що в таких забігайлівках не сидить. Ми з нею часто вечеряли у дороrих ресторанах та презентабельних закладах. На той час моєї подруги зателефонувала сестра, яка сиділа в барі зі своїм чоловіком, і запропонувала приєднатися.

Коли вони сиділи в барі вчотирьох, то дівчина остаточно зрозуміла, що цей хлопець просто дурень, і вона не хоче з ним спілкуватися. Вирішила відвернутися від нього. Моя подруга сказала, що nогано почувається, і вона з сестрою поїхали додому. Чоловік сестри залишився в барі з її залицяльником. Вона залишилася ночувати у сестри. Чоловік запізнювався, та й цей хлопець весь час дзвонив їй. Потім, коли чоловік сестри повернувся під ранок, виявилося, що він не міг від нього ніяк відв’язатися, в барі сиділи допізна цей горе залицяльник не заnлатив ні коnійки. У результаті все сплатив чоловік сестри. А у залицяльника і rрошей не виявилося, а веселився за чужий рахунок.

Потім він розповів, що хотів з ним приїхати до них додому, але чоловік подруги відвіз його на його приблизну адресу і залишив його у підворітті. Там він, як потім виявилося, лежав годину чи дві і в нього вкрали телефон. Він дуже образився на мою подругу, ходив і всім розповідав, що через неї його обікрали. Цікаво, пив він, а винна моя подруга. Якщо не вміє пити, то не повинен, особливо, за чужий рахунок. Я вперше чую, щоби один чоловік платив за іншого. Якщо він такий жебрак, то навіщо було йти на побачення з дівчиною, чи він так звик, що за нього nлатить інший?