Коли мені стала писати незнайомка, я здивувався, а коли побачив її наживо, то взагалі втратив дар мови, адже, виявилося, я знав її дуже добре.

Я повернувся з ар мії влітку. Весь час був з друзями. На одній вечірці ми познайомилися з двома симпатичними дівчатами. Одна з них дуже подобалася мені, і ми стали зустрічатися. Вона була життєрадісною, з відмінною фігурою. Все у нас було добре. А її подруга стала зустрічатися з моїми друзями по черзі. Вона мені не подобалася, була зарозуміла і зла. Вона розповіла, що заборонила батькам заводити другу дитину, погрожувала, що піде з дому. Одного разу вона вмовила мою дівчину піти на дискотеку без мене — тільки удвох.

Моя дівчина погодилася, але мені сказала, що у неї справи. Вона ніколи не давала приводу не довіряти їй, і тому я нічого не підозрював. На наступний день вона мені злазала, що вирішила роз лучитися зі мною. Я пішов, не запитавши нічого. Через кілька днів вона подзвонила мені і попросила вибачення, сказала, що це подруга вмовила її піти без мене, а потім і познайомитися з новими хлопцями. Я не зміг пробачити її. Потім я зустрів іншу і одружився на ній. З дружиною ми прожили близько 12 років, але я зрозумів, що не люблю її і роз лучився.

Після роз лучення на сайті знайомств мені написала якась дівчина, зізналася в kоханні. Я подумав, що це жарт. Фоток не було, тому я навіть і не зрозумів, хто це. Ми стали листуватися. У мене було див не почуття, інтуїція мені підказувала, що я її знаю. Ми листувалися майже три місяці, але про зустріч не було й мови. Я все-таки запропонував зустрітися. Вона погодилася, але попередила, що мене чекає сюрприз. Ми домовилися піти в найближчий парк, призначили годину. Коли я побачив її, то мало не втратив дар мови. Я не повірив своїм очам. Це була та сама подруга. Вона мені сказала, що ще тоді вона була заkохана в мене, але я вибрав її подругу. Тоді вона хотіла нас роз лучити, тому пішла на підлий крок. На наступний день я подзвонив їй і сказав, що нічого у нас не вийде.