Зібралися гості: рідні, друзі, колеги. І ось при всіх, мій чоловік назвав мене своєю домробітницею. Сором но йому стало за мене, бачте.

Таня з самого ранку була на ногах, треба відвести дітей до школи, зайти в магазин, взятися за прибирання. Сьогодні у них намічається грандіозне застілля. На честь нової посади чоловіка. Гостей буде баrато. Треба скрізь навести блиск. Таня, поступившись умовлянням чоловіка, закинула роботу, кар’єру і стала домогосподаркою. Але сьогодні вона повинна виглядати як перша леді. Адже свято на честь kоханого. На зворотному шляху зі школи зайшла куnити собі нову сукню.

Все, що їй сподобалося, підкреслювало її надмірну вагу. Сукню вибрала не на свій смак, але зате приховує недоліки фігури. Запрошених було багато. Ледь вмістилися у вітальні. Тут і рідня, і друзі, і товариші по службі. Всі прийшли зі своїми подружжям. Дітей зі школи забрала мама Тані, щоб не заважали. Таня весь вечір бігала між кухнею і вітальнею. Подавала частування до столу. — Артуре, вітаємо вас з черговою сходинкою в кар’єрі. Знайомтеся-це моя дружина Ірина. Вона буде працювати у вашому відділі, — сказав шеф Артура. — Впевнений, що ви спрацюєтеся. Решта чоловіків так само стали представляти своїх дружин.

Артур перехопив Таню, що пробігає повз. — Познайомтеся, це Таня. Моя Домробітниця! — сказав він. Всі замовкли. — А я думав, що Таня твоя дружина. — Розгублено сказав друг Артура. Таня зі сльо зами на очах втекла на кухню. Чоловік прийшов за нею. — Ну ти що, зовсім жартів не розумієш? — обурено сказав він. — Жарт?! Ти мене образив при всіх! Навіщо? — Ну ти подивися на їхніх дружин. А ти тут з каструлями бігаєш. Сором. Образа спалахнула з новою силою. Таня розревілася. Вона ж заради нього пішла з роботи. Це ж він наполіг, щоб займалася тільки дітьми. І зараз сором иться?! Така ось його вдячність за присвячені чоловікові і дітям роки. За її самозабутню любов.