Теща із синами використовували мене як могли, але після одного виnадку я вирішив поставити їх усіх на свої місця.

Ми з дружиною та тещею будуємо дачу. У цю справу підключені і брати дружини також. Є в мене машина, і щоразу, коли потрібно щось робити і перекласти, вони постійно просять мене про це. Хоча у них теж є машини, але вони не хочуть турбувати себе. На цей раз було те саме. Поїхав на дачу і побачив, що вони на втіху роблять шашлики і п’ють пиво. А у нас багато справ. Коли я приїхав, вони сказали мені, що треба перевезти ліжка. Я їм пояснив, що я не маю можливості цього зробити.

Справа в тому, що я багато витрачаю на бензин, а наступного дня мені треба їхати на роботу. Крім того, мені не хочеться сильно втомлюватися. Вони дуже поraно на це відреагували, типу обра зилися. Мабуть, тому, що я завжди робив мовчки те, що вони говорили, ось вони й посідали мені на шию. Так завжди буває, коли робиш те, що кажуть, і коли раз відмовляєш їм, то стаєш найrіршою людиною на світі. Після цього випадку так звані родичі зі мною навіть розмовляли; припинили спілкування, але лише зі мною. Уявляєте?

Приходили до мого дому, а зі мною не спілкувалися. Спочатку мене це дратувало, було неприємно, але потім я вирішив не звертати уваги на них. Я замислився над тим, чи потрібні мені такі родичі? Моя дружина теж дивилася на мене дивним поглядом. Вона також не могла зрозуміти, чому я відмовив. З чого вони повинні насолоджуватися шашликами, пити пиво, відпочивати, а я повинен робити всю роботу один? Завжди так, коли ти зручна людина. Не можна бути зручним, треба робити так, як зручно тобі, а не іншим. Якщо їх щось не влаштовує – то це їхня nроблема.