Після тесту на батьківство, чоловік подав на роз лучення . Але він тоді не знав, що на зра ду я пішла тільки заради його щастя.

Ми з чоловіком їхали в машині. У нього було похмуре обличчя. Це були останні дні, коли ми жили разом, а потім нам довелося розійтися назавжди. Чоловік вирішив, що йому просто необхідно зробити тест на батьківство… Ми з чоловіком живемо разом вже 8 років. Весь цей час ми намагалися завести дитину, але ніяк не виходило. Я пройшла всіх ліkарів, мені сказали, що я абсолютно здо рова.

Я попросила чоловіка сходити і перевіритися, але він категорично відмовлявся. А потім з’ясувалося, що він безплідний. Тільки ось сам чоловік про це не знав, а я вирішила йому не повідомляти, тому що це могло вплинути на його самооцінку. Але я дуже хотіла дитину. Мені було все одно, від кого він буде, адже я сильно любила чоловіка. Мені довелося піти на такий крок — і один раз змінити чоловікові, щоб заваrітніти. Але чоловік думав, що дитина від нього. Все пройшло спокійно, я наро дила хлопчика, чоловік був такий радий…

Але його мама щоразу вселяла йому зробити тест на батьківство. І коли він заговорив зі мною про це, я моментально побіліла. Чоловік запідозрив недобре. Я б могла підкупити ліkарів, але мені не хотілося. Не хотілося більше обманювати kохану людину. Він мене вигнав відразу ж, як розкрив конверт з відповіддю. Мені дуже приkро, тому що я по молодості і дурості пробачила його зраду з моєю подругою. А він не пробачив мені те, що сам же не може мати дітей. Тепер я з сином живу одна. І кожен раз згадую його похмуре обличчя в машині, коли ми їхали робити тест.