Бабуся обіцяла поїхати на море з тією онукою, яка закриє рік на відмінно. Але те що вона зробила в кінці було дуже приkро.

Нещодавно свекруха повідомила, що її молодший син з дружиною на рік поїдуть у відрядження закордон. А поки цей час внучка 14-тирічна Аліса буде жити у неї вдома. Наша з чоловіком дочка Аня того ж віку, тільки ось дівчатка особливо не знайомі. Бачилися пару раз в дитинстві на загальних святах — і все. Тому що сім’я Аліси постійно подорожує. Аліса приїхала до бабусі, ми прийшли до неї в гості заново знайомити онучок. Бабуся покладала на них великі надії.

Вони все-таки сестри, тому повинні стояти один за одним горою. Вони повинні доnомагати один одному і завжди бути разом. Дівчатка разом пішли в школу з вересня, тільки потрапили в паралельні класи. Перший час все було спокійно. Але потім свекруха стала пред’являти претензії нашій Ані, тому що та не дружить нормально з Алісою. Свекруха лаяла Аню, говорила, що та не поїде з бабусею на море влітку. У підсумку свекруха вирішила, щоб було все чесно. На море з нею поїде та, хто закінчить чверть без трійок. Аня наша вчиться просто відмінно, а ось у Аліси було достатньо трійок під кінець року. Тоді свекруха замість того, щоб посварити Алісу — накинулася на Аню.

Мовляв, та не доnомагала сестрі з уроками. І поїхала свекруха відпочивати разом з Алісою, Аня залишилася вдома. Потім дочка мені розповіла, що Аліса насправді не така, як може здатися. Вона баrато бреше. Саме через її брехню діти поставили перед Анею вибір — або вона ходить гуляти з ними без Аліси, або нехай взагалі не приходить. Аліса постійно придумувала якісь безглузді історії і приплітала туди Аню, яка не мала до цього ніякого відношення. Дочка буквально в сльо зах розповідала скільки разів її сестра підставляла в школі. Що тепер їй навіть соромно за те, що Аліса вчиться з нею. Ми з чоловіком все зрозуміли і вирішили розповісти свекрусі. Але та була повністю на боці другої внучки. Так наше спілкування і перервалося.