Хлопчик просив аптекарку взяти його на роботу, хоча б підлогу мити, незнайомка, що стоїть поруч, вирішила дізнатися його історію.

Підліток знущався з 10-річного хлопчика. Не упустив можливості принизити його. Його дражнили всі. Але цей хуліган перейшов усі межі. Хлопчик був сиротою, жив із бабусею. Хуліган твердив, що він ніколи не матиме нового одягу, хороших іграшок. А ще додав, що бабуся незабаром піде на той світ і його заберуть до дитячого будинку. А в дитячому будинку на нього чекають сильні хлопці, щоб набити йому морду. Бідолашний хлопчик побіг до бабусі: -Бабуся, прошу тебе, не залишай мене, не хочу в дитячий будинок. Він пам’ятає своїх батьків.

Його виховувала бабуся, найдобріша жінка у світі, але вона була вже у віці. Бабуся обняла його, погладив по голові і сказала, що нікуди не збирається, що не залишить його одного на цьому великому світі. Хлопчик знав, що їй потрібні дороrі ліkи. Хлопчик подивився на бабусю і побіг у двір, попрямував у бік аптеки: -Здрастуйте, я шукаю роботу, будь ласка, доnоможіть, я можу підлогу мити, — сказав хлопець жінці, що працювала в аптеці. — Моя бабуся хворіє, їй потрібні ліkи. Якщо її не стане, мене заберуть у дитячий будинок.

-Що за неподобство, тут не відділ кадрів, вийди звідси, — сказала зла жінка, щось бурмочучи під ніс. Хлопчик вийшов із аптеки, витираючи сльози. Відвідувачі аптеки були здивовані грубістю та безсердечністю жінки. Одна з відвідувачок підійшла до хлопчика і запитала, які ліkи потрібні для хворої бабусі. Після цього вона стала приходити до них, приносити ласощі для хлопчика. Тепер він виріс, закінчив школу і навчається у медичному університеті: хоче стати ліkарем. Він усім доnомагає: так учила рідна бабуся. Та незнайома жінка всиновила його. А той хуліган сидить зараз за ґратами.