Вікторія Сергіївна благала доньку не поспішати з весіллям і з дитиною, але та не послухалася і дуже скоро поплатилася.

Я що її заміж видала і змусила народ жувати? Нехай тепер мої проблеми сама вирішує! — Я тоді їй сто разів повторила, казала, що треба трохи почекати, почекати! Юна ж зовсім була, навіщо так поспішати? Ну гаразд, не потерпіла і вискочила заміж. Але ж дітей навіщо так рано народ жувати? Я не розумію! — обурюється Вікторія Сергіївна. Донька Маргарита вийшла заміж, будучи студенткою на другому курсі університету. Все звичайно було з любові. Але вчинок був точно невчасним та імпульсивним. Вона дуже любила Микиту, була готова на всі жертви, аби бути з ним. Вікторія Сергіївна благала її не поспішати і придивитися. Нехай зустрічаються, але навіщо так квапити події? — Я не забороняла їм нічого. Вона спокійно ночувала у Микити. Я розуміла, що вона вже доросла і може вирішити, де їй ночувати. Але ж треба було оберігатися! Одразу побігли до РАГСу, бо моя донька чомусь вважала, що це її єдиний шанс вийти заміж! Дурна…— розповідає жінка.

Вікторія Сергіївна має ще одну доньку, якій скоро буде 15. Та надивилася на життя своєї старшої сестри, тому заміж виходити так рано не планує. Але Маргарита була примхлива, і робила все, що їй заманеться! Навіть переїхала до старої однокімнатної квартири, яку винаймав Микита на rроші батьків. — Батьки Микити, звичайно, теж проти одруження в такому юному віці. Зараз же не це століття… Він ще грає у свої комп’ютерні ігри, який із нього чоловік та батько? Так, він працював, але заробляти не так, щоб забезпечувати себе та сім’ю. — Розповідає Вікторія Сергіївна. Після весілля батьки пари просили, щоб не поспішали народ жувати дітей. Нехай звикнуть до сімейного життя.

Адже це не тільки постіль розділяти, а й постійні проблеми та побутові клопоти. Але молода пара і цього разу не стала слухати старше покоління. За два роки народився маленький Костянтин. І через два місяці Маргарита прибігла до батьків зі словами «Хочу роз лучитися!» І донька почала розповідати, що чоловік не виправдав її надії. Посуд не миє за собою, шкарпетки розкидає по всьому будинку. «Я вже втомилася! З дитиною сиджу постійно я. Він або на роботі або сидить за своїми іграми. Навіть памперс дитині не змінив за весь цей час. Як так можна?» — бідkалася молода мама. — А що ти гадала? Що він ноги тобі цілуватиме? Це він тебе вигнав із дому? — спитала Вікторія Сергіївна. — Ні, я сама вирішила піти від нього. Я житиму з вами. Якщо він не хоче змінюватися, я не зможу з ним жити! Як ви гадаєте, треба було слухати батьків? Чи kохання найважливіше?