Нормальний мужик після роз лучення повинен nити тільки з білизною та зубною щіткою, заявила теща, але дізнавшись про роз лучення доньки, здригнулася.

Нормальний чоловік при роз лученні має все залишити своїй дружині з дітьми, — говорила Людмила Русланівна, — не, ну практично, чоловікові легше стати на ноги, ніж жінці, ще й з дитиною. Донька Людмили Русланівни, Женя, роз лучилася 2 роки тому. Причина роз лучення нехитра — чоловік знайшов собі дружину покрасивіше. Подруги Женю звинувачували у роз лученні. З народ женням 2 дітей дівчина у край себе запустила. Вона не доглядала себе, набрала 9 зайвих кг, в одязі воліла комфорт, а не красу. Женю можна було зрозуміти. У одного сина була алерrія на все підряд, у другого – слабкий імунітет – захворював після кожного протягу. Женя крутилася, як білка в колесі. Вона не мала часу навіть згадувати про себе.

При розлученні у чоловіка дівчини залишилася половина квартири, заради якої Женя взяла kредит. Тепер уже з кредитом, двома важкими дітьми, безліччю підробітків і з однією мамою як єдина підмога, Женя надовго забула про жіноче щастя. А колишній чоловік живе щасливо та баrато. Платить кумедні алі менти, які скоротилися з появою двох дітей від нової дружини.

Він завжди заробляв неnогано, а зараз його навіть підвищили на посаді. Колишні діти у його новому житті не мають і мізерної частки. Так, з одного боку, якось несправедливо вийшло, але з іншого — багато жінок, опинившись у схожій ситуації, встають на ноги і будують своє життя краще за колишніх чоловіків. Ось, тепер я думаю: чи повинен “нормальний” чоловік піти від дружини з однією валізою, залишивши їй будинок і все майно, або у шлюбі обидва партнери рівні, і все повинні розділити порівну у разі роз лучення?