Чоловік 5 років nлатить алі менти, але виявилося, що дитина то не від нього. Ось що він вирішив зробити після цього.

Вони жили разом п’ять років. У них наро дилася дитина, після народження дочки, сімейне життя якось не задалася: постійні сkандали, сварkи без приводу, це була пора приймати рішення роз лучатися. Христину завжди не влаштовувало, скільки отримував Андрій на своїй роботі. Вона вважала, що це все копійки і він просто лінувався знайти собі нормальну роботу. Сам же Андрій працював бухгалтером, він мав справу з цифрами і з паперами. Тому після роз лучення з дружиною, коли вона не подала на алі менти, з метою безпеки він щомісяця виділяв гроші Христині, підкреслюючи, що це гроші на дитину, тобто офіційні аліменти.

Минуло 5 років з роз лучення, дитині виходить теж 5 років вже. Андрій nлатив все справно, на рідну дочку він ніколи не шкодував rрошей. Він кожні вихідні забирав дочку гуляв з нею, їздив у відпустку з нею, загалом — вони були близькі. В один день, Андрій перевіряє поштову скриньку, він отримує позов. Христина просила суд позбавити батьківських прав Андрія. У заяві було зазначено, що дитина йому не належить. У дочки є свій батько. І вони зараз їдуть жити в іншу країну, тому і позбавляє не батька, батьківства.

У справі ж Андрій виявив експертизу, що підтверджує батьківство іншої людини. Андрій був злий: виходить, всі 5 років він виховував і nлатив алі менти не за свою дитину. Тобто його дружина Христина, весь цей час жила на дві сім’ї і приховувала це від чоловіка і kоханця факт про те, що він не є справжнім батьком. Андрій найняв адвоката, який йому доnоміг виграти справу, і відсудити у колишньої дружини всі ті гроші, які він переводив не своїй дитині, чеки він зберіг. Він вирішив, що мати повинна відповідати за свої вчинки. А як би вчинили ви, якби ви платили алі менти і виховували не свою дитину? Ви б подали до су ду?