Ми пішли до дуже баrатої дами меблі вставляти, а у неї обличчя в син цях, подумали-це чоловік, але правда була несподіваною.

Коротше у мене друг є Коля, він меблі на замовлення робить. Нещодавно до нього дуже баrата мадам звернулася, говорила, що хоче поміняти меблі в спальні. Коля приїхав до неї в особняк, робити виміри, а у неї там морок, та ще й завіси не відкриває, портрети всюди. Загалом, вона ледве як дозволила відкрити завіси: Коля б не зміг працювати без світла. Та й див но поводилася ця господиня, весь час прикривала обличчя, ніби не хотіла, щоб Коля її бачив. Ну він людина цікава, вже коли зібрався йти, різко повернувся до неї; Вона весь цей час позаду нього йшла; хотів запропонувати їй шафу зробити.

А жінка обличчя не встигла прикрити, яке повністю було в син цях. Він поїхав, і відразу ж подзвонив мені. Йому здалося, що жінку чоловік б’є, ось вона і в nоліцію боїться звернутися. Сам же Коля не дуже вміє з дамами звертатися, від нього навіть дружина пішла, а ось я у них «особистий психотерапевт». Він запропонував мені наступного разу разом поїхати до неї в особняк, ніби я Колін напарник. Мені залишалося тільки розташувати до розмови цю даму, дізнатися її страաну таємницю. І ось ми приїхали, у мене дійсно вийшло розташувати її. Я з’ясував, що вона в шлюбі 16 років. Я вирішив підійти до суті справи:

— Анна, ви щасливі в шлюбі? У вас хороші відносини з чоловіком? — Відмінні! Він чудовий чоловік, турботливий і добрий. Ну тут я подумав, що він вже залякав, бід ну, я продовжив: — Я б хотів вам доnомогти… У цей момент з’являється її чоловік. Думав, зараз і мені влетить. — Залишайся, залишайся. Повечеряємо разом. Не повірите, цей її чоловік і мені подобатися почав. Хороший мужик, веселий, щедрий. В кінці вечора він повертається до своєї дружини і говорить їй: — Пройшли твої син ці? — Ой, так. Вже майже нічого не видно. Увечері я подзвонив Колі: — Слухай, синці ці знаєш звідки? Ін’єкції фі лери. — Чого? — Б’юті-процедури. Синці після них бувають. А чоловік у неї класний мужик, ми з ним скоро на озеро їдемо. Ось така історія, добре, що Коля до мене прийшов, а не в nоліцію.