Коли Микита зробив пропозицію Маші, Маша вирішила розкрити йому головний секрет свого життя. Хлопець такого не очікував

Біля входу до кінотеатру Микита раптом став на коліно. Маша подумала, що в нього шнурки розв’язалися, а потім помітила, що на туфлях немає шнурків. — Маш, ти вийдеш за мене заміж? — Запитав хлопець і простяг своїй дівчині скромне золоте колечко. – Що? Ти серйозно? — Запитала Маша. — Звичайно, — відповів Микита, червоніючи, — ну… виходь уже. Маша обережно взяла обручку двома пальцями, розглянула його і сказала. — Микит, перед тим як відповісти на твою пропозицію, мені треба тобі дещо розповісти. — Ти сумніваєшся в моєму kоханні? – Що? Ні, — усміхнулася Маша, — мені треба розповісти тобі сімейну таємницю, після якої ти можеш і передумаєш звати мене заміж.

— Такого не буде. – Слухай. Моя прапрабабуся жила в Америці, — Маша взяла паузу і важко зітхнула. — Ого, це ж круто. Ти, значить, американка в мене, а я й не знав… — Микита сміявся, — ні, за цю інформацію я тебе не залишу, не хвилюй ся. — Дослухай, — знову винно зітхнула Маша, — річ у тому, що мій прапрадід — афроамериканець, але вийшло так, що і моя прабабуся, і його брат, і бабуся з братом, і моя мама з сестрами наро дилися білими. — Це ж круто! — Вигукнув Микита, — треба ж подумати, прапрадід — афроамериканець. Нічого собі сімейна таємниця. — Ти не розумієш, чи що? — Здивувалася Маша, — є ймовірність, що гени прапрадіда вистрілять в нашій сім’ї, і у нас народяться діти …

ну, несхожими на нас. — А, ти переживаєш, що у нас народяться чорношкірі діти? І що з того? — Ти уявляєш, як твої друзі та родичі над тобою сміятимуться? І мене будь-якими такими слівцями назвуть… — Хай тільки спробують. Я все розумію, це нормально. Гени є гени. Нічого страաного. Тепер я навіть хочу, щоби у нас наро дилися такі дітки. — Ти серйозно? — Запитала Маша, дивлячись на Микиту як дитина. У відповідь Микита забрав обручку з рук Маші. Дівчина навіть зніяковіла. Невже передумав? Але немає. Микита надів обручку на безіменний пальчик лівої руки Маші. — Тепер я чекаю на твою відповідь. Ти будеш моєю дружиною? — Звичайно, буду, — відповіла Маша і потонула в обіймах свого нареченого.