Члени сім’ї хотіли й надалі сидіти на моїй шиї, тому, коли я вирішив одружитися, рідна сестра вигадала підступний план, щоб зруйнувати наш союз

Моя велика родина дуже рано залишилася без батька. Він був нашим єдиним годувальником, тому після його виходу з сім’ї вся відповідальність лягла на нас з братом. Ми повинні були забезпечити себе, маму та двох молодших сестер. Тому я пішов працювати у дуже юному віці. Через кілька років старший брат одружився і переїхав до іншого міста. Щодо мене та мого особистого життя – то всього цього не було: рідні звикли висіти на моїй шиї. Мама щиро вірила в те, що до її обов’язків, як справжньої жінки, входить лише народження дітей та створення домашнього затишку. Отже, про роботу вона навіть не замислювалася. Ситуація іноді сягала такого абсурду, що мама вимагала від майбутніх зятів викуп за наречену. Одного такого потенційного нареченого таке нахабство обурило настільки, що весілля довелося скасувати. Відверто кажучи, цей хлопець нічого не втратив, адже мою сестру дуже важко назвати господаркою. Вона не вміє готувати, не любить вбирати і не займається пранням. Сфера її інтересів закінчується на манікюрі та макіяжі. У результаті мені набридло таке життя, тому я вирішив поїхати за кордон, трохи підзаробити.

Повертатися на батьківщину не входило до моїх планів. Я поставив маму перед фактом, що доnомагатиму їм фінансово, поки молодшій сестрі не виповниться 20 років, а далі – кожен у відповіді сам за себе. Якось я познайомився з Надею. У нас почалися відносини, які стали бурхливо набирати обертів. Однак весілля довелося відкласти, щоб я міг заробити на нього потрібну суму. Та й до народження сестри залишалося кілька місяців. Наречена увійшла до мого становища і люб’язно погодилася. Цілих 2 місяці я знову провів на заробітках. Весь цей час від Надії не було жодної звістки. Коли я повернувся і зайшов до неї в гості, то дізнався від сусідки, що сюди приїжджала моя дружина Марина з нашою дитиною на руках.

Вона заявила, що Надя – «розлучниця і руйнує сім’ю». Насправді це була моя сестра, але їй вдалося обдурити мою наречену. Після цього Надя й пішла. Після цього протягом 3 років я не спілкувався ні з мамою, ні з сестрами. Але якось вирішив навідатися до них у гості. Виявилося, що маю двох племінників, але обидві сестри встигли розлучитися зі своїми чоловіками. Тепер вони наполягали на тому, що я маю забезпечувати не лише їх, а й їхніх дітей. Щодо моєї Наді, то я зміг знайти її та розповісти їй усю правду. Незабаром ми одружилися, а зараз плануємо поkупку власного житла, яке стане нашим сімейним гніздечком. Допомагати мамі з сестрами я не збираюся, адже тепер мені є про кого піклуватися.