Дружина вимагала все більше і більше rрошей, але справжнє пекло почалося коли вона заваrітніла, тоді і я зважився на різкий вчинок.

Гірше за тещу можуть бути тільки подруги дружини. Я переконався в цьому на власному прикладі. Вийшло так, що я просто робітник на заводі, rрошей у мене небагато, але на життя вистачає. Квартира-двушка мені дісталася від бабусі. Одружився я кілька років тому. І все у нас у сім’ї було добре, поки у моєї дружини не приїхала з Італії подруга. А та подруга — любителька багатих чоловіків, вона часто за їх рахунок кудись літає, за кордоном, відпочиває, але в житті ніколи не працювала. І ось ця подружка знайшла собі баrатого чоловіка, чергового.

Приїхала вона з відпустки і почала розповідати моїй дружині, що жінка варта тільки кращого і дороrого. Після цих посиденьок, дружина стала вимагати, щоб я приділяв їй більше уваги та обдаровував подарунками. Я їй уже сто разів казав, що не мільйонер, вона чудово розуміла, за кого виходить заміж. Я звичайний роботяга. Але ось подружці залицяльник подарував путівку на море, а ми навіть у санаторій дозволити не можемо; подружці подарували діамантове кольє, а я дружині навіть срібного ланцюжка куnити не можу; але, чесно кажучи, я не додумався.

Хоча, срібло недороге, може й варто щось куnити. Але найжа хливіше сталося тоді, коли подружка заваrітніла. У цей момент і моя дружина повідомила, що ми матимемо поповнення. Я дитині, звісно, дуже радий. Тільки тепер вона свою вагітність порівнює з аналоrічним становищем подруги. Народжуватиме подружка за особливим методом, ліkар у неї найдорожчий і найкращий у місті. Ліжечко та коляску вони замовили з-за кордону. Дружина собі теж хоче. Сто разів повторив, що rрошей у мене нема стільки. Я і так все до останнього в сім’ю вкладаюсь, практично не відпочиваю. А мені дружина заявляє, що варто знайти ще одну роботу. Тоді у мене на прожити часу зовсім не буде. Та й набридло мені вже змагатися з якимсь олігархом, майбутнім чоловіком подруги дружини. Відвіз я її на час ваrітності до села, до батьків. Може, там хоч прийде, і з небес спуститися.