Моя сестра наро дила дитину в 16 років. Незважаючи на це, життя у неї склалася просто прекрасно!

У мене є молодша сестра, у якої вже є дорослий син. Коли вона народила дитину в 16 років, а її хлопцеві тоді було 17. Молоді люди дійсно любили один одного і через чотири місяці їх зустрічей Олена дізналася, що вагітна. Сестра вирішила вступати до університету і збирала потрібні документи. Потрібна була медична довідка, і вона проходила огляд у лікарів. Вона здогадувалася, що може бути вагітною і під час огляду гінеколог підтвердив її здогадки. Сестра була дуже засмученою, вона не знала, що їй робити. Вона прийшла додому і почала плакати, я запитала її, що сталося — і вона мені розповіла. Я постаралася її заспокоїти, але Олена була в розпачі, тому що вона планувала вчитися в університеті і дуже боялася, як на новину відреагують наші батьки.

Вона розповіла про дитину своєму хлопцеві, і вони вирішили залишити дитину. Сестра з її хлопцем одружилися відразу після народження малюка. Подружжя дуже любили сина і намагалися, щоб у їх дитини було щасливе дитинство. Сестра була дуже щаслива з чоловіком, мені здавалося, що вони ніколи не сваряться. Вони виглядали, як Ідеальна пара. Мої батьки завжди допомагали молодшій сестрі і сиділи з онуком. Вони купували йому іграшки та одяг. Я приходила до них додому і відчувала затишок і комфорт в їх квартирі. Олена завжди добре виховувала сина, і він ріс розумним і кмітливим хлопчиком. Назар міг спокійно розповісти про свої дитячі проблеми батькові. А коли хлопчик підріс, то він спокійно запитав поради щодо дівчат у батьків. Мені дуже сподобалися відносини, які склалися в їхній родині.

Я думаю: те, що моя сестра народила дитину в 16 років, дозволило їй краще зрозуміти сина і стати для хлопчика подругою. Багато людей кажуть, що не варто рано народжувати дітей, але я вважаю, що якщо молоді люди люблять один одного і підтримують у всьому, то нічого поганого в цьому немає. На прикладі сестри я зрозуміла, що молодші батьки краще розуміють своїх дітей через малу різницю у віці. Для мене вік не важливий, а головне, щоб люди були відповідальні. Я знаю багато прикладів, коли дорослі люди поводилися, як Підлітки. Кожна людина управляє своїм життям сам: хтось мріє про сім’ю, хтось про кар’єру. І ми завжди вибираємо, як поводитися в тій чи іншій ситуації. Моя сестра з чоловіком сьогодні святкуватимуть 25 п’ять років спільного життя. Вони щасливі разом і у них все добре.