Сергію потрібно було зpaдити дружину, щоб зрозуміти, наскільки сильно він її любить.

Лідія вже знала, що чоловік Сергія їй зpaджує і незабаром хоче піти від неї, щоб довго не тягнути гуму, вона прямо запитувала чоловіка після роботи: -Зpaджуєш мені? -Лідія, насправді так… мені сpopмно визнавати, але є як є… пробач мені. Сергій став збирати свої речі по хаті, ходить туди сюди. А Лідія сиділа з кам’яним обличчям, намагаючись прийняти слова чоловіка. Нарешті вона встала і сказала: -А банки всі на дачу, по-твоєму, я сама повинна на собі тягнути? Хоч зроби на слідок добру справу, забери все на дачу. Сергій погодився, вони завантажили всі банки у багажник, сіли та поїхали на дачу.

Їхали у тиші. Було так дивно, що раніше Лідія не любила цю дорогу. А тепер цінує кожну мить, проведену з чоловіком у машині. Їй не хотілося його відпускати. Поки вони перекладали банки в сарай, Лідія згадала: -Ми ж ремонт у ванній тут зробити хотіли, ти б хоч з плиткою розібрався, а то, як же я сама потім буду тут робити. Я не розумію. Сергію довелося залишитися на дачі з дружиною ще на пару днів, поки проклав всю ванну плиткою. Під кінець, дружина вирішила його смачно нагодувати. Приготувала йому смачний борщ, салати, котлетки. Все поставила на кухні, а сама пішла до кімнати. Не хотіла голодного чоловіка своєю присутністю бентежити.

Чоловік усе з’їв, був дуже радий такій вечері. А потім тихо попрощався і втік. Лідія впала на підлогу стала плaкaти. За годину до неї приїхала подруга з пляшкою шампанського: -Все, відзначатимемо твою свободу -Та навіщо мені така свобода, якщо я без нього не можу? Але подруга не слухала Лідію, а лише наливала келих за келихом. Тут у двері постукали. Лідія пішла відчиняти. На порозі стояв Сергій: -Я їхав і думки ніяк не відпускали мене. Вони все тягли до тебе. Вибач, я зробив помилку. Але я зрозумів, що без тебе взагалі не можу… прийми мене назад. Лідія кинулася чоловікові в обійми.