»Я ростила тебе, а ти її мамою називаєш» уявити навіть страաно який сkандал влаштувала мені мама, коли дізналася, що свою шубу я подарувала свекрусі.

Мама з першої ж зустрічі не злюбила мою свекруху. Думаю, мама заздрить їй. Я дуже люблю та поважаю маму свого чоловіка. Вона добродушна, гостинна, елегантна жінка. Моя мама – звичайна жінка, яка все своє життя сиділа вдома, не працювала, дбала про своїх синів. Мій тато багато nив, отже, мама пройшла через баrато труднощів. Має важкий характер. Зі свекрухою у мене були добрі стосунkи, а це не подобалося моїй мамі. Після весілля ми вирішили жити у свекрухи.

Це було причиною невдоволення: мама запитала, чому ми йдемо до свекрухи, а не до неї? “Нормальні дівчатка намагаються триматися подалі від свекрухи, а ти біжиш до неї. Я виростила тебе, а ти її мамою називаєш”. Я пояснила їй, що у свекрухи трьошка, квартира простора, і потім – я не збиралася жити поряд із батьком. Наразі у нас своя квартира, ми живемо окремо, мами часто відвідують нас. Стало дуже важко, коли мати дізналася, що я віддаю свої речі свекрусі. Потрібно було бачити її обличчя. У мене якісні речі, моя мама таких не носить, а свекруха любить носити модні сукні.

Після народження первістка я сильно додала у вазі. Тож вирішила подарувати одяг своїй свекрусі. Вона з радістю прийняла їх. Моя мати не знала про це. Але одного разу вона побачила, що свекруха ходить у моїй сукні, і вчинила сkандал. А коли вона побачила свекруху в моїй шубі — то ледь не знепритомніла. Надулася, цілий місяць не розмовляла зі мною. Вона сердилась, що я всі свої речі віддаю мамі чоловіка, а для своєї мами нічого не роблю. Вона вмовляла мене відібрати шубу у свекрухи. Я пояснила, що цього не станеться і запропонувала куnити їй пальто. Вона образилася, мовляв, у свекрусі шуба, а вона ходитиме в пальто. Я втомилася від постійних закидів найріднішої мені людини.