Вирішили ми з чоловіком зробити для мами подарунок, але ми й подумати не могли, що після цього у нас у домі все догори дном перевернеться.

На старість моя мама придумала собі нове заняття: відкрила для себе новий світ, так би мовити, і ми її остаточно втратили. Протягом усієї ваrітності я думала, що в мене буде один малюк. Мама вже років зо два все пилила мене, мовляв, я вже не дівчисько, пора б дитину завести, а то вона вже не встигне онуком насолодитися. Готувались і налаштовувалися ми з чоловіком довго — і ось сталося! Я заваrітніла. Мама була дуже щаслива. Збулася її мрія, чого гріха таїти, і моя теж. Я давно хотіла стати мамою, але ніяк не могла налаштуватися морально. Як я і зазначила, я готувалася до народження одного малюка, але ніяк і подумати не могла, що все обернеться таким чином. На останньому УЗ Д я дізналася, що не через рідину мій живіт більше звичайного, а тому що я чекаю двійнят. Та новина сильно мене вразила, бо, ну, ніяк я не могла звикнути до думки, що в мене буде двійня.

Я й з однією дитиною свого дня не уявляла, а тут такий джекпот. Я сподівалася на маму, думала, вона мені доnоможе з усім, але дарма, виявилося, сподівалася. Ми з чоловіком самі своїми руками все зіпсували. А почалося все з того, що мама зламала свій сторічний кнопковий телефон, і ми вирішили зробити їй подарунок, куnили новенький смартфон. Ось так ми всі і занапастили… Мама вкрай цікава особистість. Вона любить усі нові відкриття, активно стежить та користується технічним прогресом. Ми подарували телефон, чорт би забрав цей телефон, і втратили маму.

Вона розібралася у всіх функціях свого смартфона менше ніж за тиждень. Зараз вона, напевно, розуміється на своєму телефоні краще, ніж я у своєму. Я після народження двійнят зі шкіри геть лізу, нічого не встигаю, а чоловік тільки після роботи мені може доnомогти. Мамі ж начхати. Вона тільки на витяг прийшла, звідти ж до нас зайшла, посюсюкалася з онуками і наступного разу я її побачила лише через 7 місяців. Я вирішила найняти няню та вийти на роботу. Дітям уже рік із зайвим, а я вже з глузду з’їжджаю від чотирьох стін будинку. Коли мама дізналася про моє рішення, почала скидати мені відео, мовляв, сморки, як жахливо няньки поводяться з дітьми. Але її доnомога обмежується цими відео, «корисними» статтями та безглуздими картинками. На це у неї часу — вагон і маленький візок, а ось із довгоочікуваними онуками трохи посидіти — йому складно й неможливо.