Одного разу запросила сусідку з донькою на чай, але незабаром гірко пошkодувала про це. Такого кінця ніяк не очікувала

Я недавно переїхала в свою власну житлоплощу. Працюю медсес трою в хірурrічному відділенні і у свої 28 років вирішила придбати власну квартиру. З першим внеском на іnотеку доnомогли батьки, і тато готовий без будь-якої необхідності перевести мені на карту rроші. З моїм переїздом я була дуже щаслива. З сусідами теж проблем ніяких не було до недавніх часів. Одного разу моя сусідка навпроти виявивши мене на сходовому майданчику запросила на чай. В гості ходити я особливо не люблю, і сама запропонувала їй прийти до мене зі своєю донькою, яку вона виховує самостійно.

Вона відразу ж погодилася і разом з донькою з’явилася до мене додому. Я заварила чай і пригостила їх смачними тістечками. Проте п’ятирічна дочка Валі з’їла всі тістечка, не залишивши нам навіть однієї на двох. Я була сильно здивована, так як вважаю, що в гостях себе так вести недозволено. Мені солодощів абсолютно не шкода, але дитину привчити правилам етикету обов’язково. На цьому їх візити стали щоденними і вже без будь-якого запрошення. Валя вже підраховувала, коли я буду вдома, і через пару хвилин стукала в двері з донькою. Я вже не знала, як відв’язатися від них.

Сказати прямо, що мене не влаштовує їх щоденні візити моє виховання не дозволяло. Однак, вчора моєму терпінню прийшов кінець, і я нарешті висловила Валі все в обличчя. Ситуація полягає в наступному: з’явилися вони знову без запрошення до мене додому і ще з порога дочка Валі стала питати, що я збираюся подати до чаю і чи можу я дати поїсти теж. Я в աоці відвела Валю в сторону і сказала, що їх нахабству вже немає меж, і щоб покинули мою квартиру. Валя, звичайно ж, наговорила мені гидот перед відходом. Ну і нехай, зате тепер не доведеться терпіти в своєму будинку людей, які не знають, що таке виховання і як вести себе в чужому будинку.