Коли Женя розповіла свекрусі про те, що чоловік їй зрад жує, та знайшла відмінний спосіб, щоб за кілька хвилин відбити це бажання у сина.

Женя вийшла з торгового центру, дуже задоволеною собою. Вона куnила баrато всього корисного, цілих два великих пакета, і за смішні ціни, так як тоді був період величезних знижок. Вона радісно, навіть трохи підстрибуючи, йшла в бік проспекту, де її чекало таксі. Радість Жені в мить перетворилася на здивування, а потім і в жах: вона побачила їх машину перед входом в ТЦ. З машини вийшла дівчина, пофлір тувала з водієм через вікно і ламаючись пішла. Женя насамперед подумала, що її чоловік просто позичив комусь машину на час. Точніше, вона не думала, а сподівалася, але даремно. За кермом сидів Костя. Церемонитися Женя не стала. Вона повернулася додому, зібрала речі чоловіка і виставила його з речами за двері, коли той повернувся додому, нібито з роботи.

Весь день Женя думала, як же вона тепер буде жити одна. Ах, так, вона ж не одна, у них з Костею був син, дворічний Максим… Тут, як на зло, подзвонила свекруха дружині. Вона сказала, що не може додзвонитися до сина, а їй потрібно передати дещо бабусі. Попросила передати телефон Кості. Женя, не стримуючи себе у виразах, що було досить невластиво їй, розповіла все, що побачила перед торговим центром. Свекруха жодного слова крім сухого» зрозуміла » не впустила. Тим часом Костя жив у бабусі. Він думав, як домогтися вибачення дружини, адже сам не зрозумів, як повівся на дівчину, яка не дочекалася його з армії, а тепер вирішила повернути його… або його нову машину з квартирою недалеко від центру…

Телефон Кості буквально вибухав від дзвінків і повідомлень від мами. Він не хотів ні з ким говорити, крім дружини, звичайно. Двері перед мамою Костя все ж відкрив. Мати тихо відкрила сумку, дістала звідти ремінь. Костя його впізнав … батько їм відбив бажання сина kурити, вживати заборонені речовини, брехати і грати в азартні ігри. Мати про це теж пам’ятала. Вона підійшла до сина і почала лупити його з усієї дурі. Вона була впевнена, що цей ремінь відіб’є і бажання ходити наліво… Бігаючи по квартирі і ховаючись від уда рів мами, Костя розповідав, як все було насправді. Виявилося, він дружині не зраджував, а просто докинув колишню до ТЦ. Свекруха змусила молодих поговорити. Мабуть, ремінь впорався зі своїм завданням, адже молоді більше не сва рилися. А ремінь мама Кості поклала в ящик у своїй кімнаті … ну, а раптом що.